Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

przeczytam i z 5 razy jesli to tylko pomoze, ja jestem uparta bestia :P

ale naprawde jak sie obudze rano to nie zapale. I jesli wytrzymam godzine, potem dwie to bede wiedziala, ze dam rade nastepnych 5 godzin.

 

Chocovanilla

BINGO ! To så tylko mysli, ktore Cie napedzajå. Pociesz sie tym, ze te ataki paniki to gra naszych uczuc a dzieki nim czujemy dziwne odczucia somatyczne. Nic groznego, poprostu ataki paniki chcå Tobå manipulowac i sie u Ciebie zadomowic. Nie pozwol im ! One tylko zerujå na tym, ze poswiecasz im swoj czas i calå swojå uwage. Pomysl sobie o swoich marzeniach i odplyn wraz ze swojå fantazjå, nie skupiaj sie na tym co w tej chwili dzieje sie z Twoim organizmem, bo ataki to kochajå ! One så bardzo egocentryczne i tak dlugo bede Cie gnebily jak dlugo im bedziesz poswiecac swojå uwage. To nachalna tesciowa, ktorå nalezy ignorowac :mrgreen: Predzej czy pozniej znudzå jej sie naloty na Ciebie i sobie odejdzie w sinå dal.

 

-- 11 sty 2014, 02:24 --

 

DOBREJ NOCKI Laseczki :papa:

 

Mam skromnå nadzieje, ze vanilia zdåzyla odczytac moj post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle juz ta nerwica jest ze mna a nadal potrafi straszyc... mi najbardziej dokuczaja mysli o zyciu z tym lekiem ze nie przejdzir... wtedy czuje potworny bol chociaz wiem ze zawsze przechodzi ale wtedy jakos ta wiedza ucieka i rodza sie glupoty... tel mi pada wiec bede musiala konczyc:-( dziekuje i zycze Ci nova_2013 wytrwalosci w postanowieniu i trzymam kciuki:) dobranoc wszystkim:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha, ale tak samo "chodzi" jak polski. Mamy ten sam czas.

natomiast moj biologiczny zegar odpala wieczorami. mam to od dziecka. Nawet uczåc sie do szkoly i odrabiajåc lekcje - najlepiej material wchodzil mi by night.

Wtedy jestem najbardziej aktywna i napawa mnie inspiracja. Ale zabojstwem jest dla mnie wstawanie o wczesniejszej porze niz godz.900 czy 10.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesiu

 

po pierwsze - zrobilam to na prosbe lekarza bo chcial abym przeszla terapie w sposob naturalny czyli taki jak dotychczas moj organizm sobie radzil bez wspomagania lekow

 

po drugie - mam ogromnå wole i chec dac sobie szanse i sprobowac pokonac walke bez lekow

 

Jesli przegram i moj stan sie pogorszy, zawsze bede mogla wrocic do lekow. W swoim zyciu mam na to czas.

Ale jestem nastawiona tak bardzo pozytywnie, ze nawet nie zakladam, ze terapia moglaby sie nie powiezc i nie zakladam, ze kiedykolwiek choroba powroci.

 

Bede sie trzymac tej wersji i pocieszac sie kazdego dnia tak dlugo az moja swiadomosc i podswiadomosc uwierzå, ze to prawda :mrgreen:

 

Owszem, leki pomogly mi w najgorszej fazie ale teraz czas na pokonanie atakow bez lekow i staniecie z problemem oko w oko.

W przeciwnym razie moja choroba pomyslalaby, ze oddaje walke walkowerem i przyznaje sie do osobistej porazki :mrgreen:

 

 

Ja chce z niå powalczyc bez wspomagania, bez dopingu w postaci tabletek, jak rowny sportowiec z rownym sobie przeciwnikiem.

 

-- 11 sty 2014, 03:20 --

 

nova_2013, A o której Ty kładziesz sie spać i wstajesz???

 

-- 11 sty 2014, 02:58 --

 

Pewnie wskoczy Neon, zawsze na noc sie pojawia na chwilke.

 

cosik okolo 3 w nocy choc czasami padam juz 1 czy 2 w zaleznosci od intensywnosci dnia.

Jesli Neon tu zawita a jeszcze bedziesz to prosze przekaz pozdrowienia ode mnie.

Nie mialam sposobnosci porozmawiac z nim dzis jak i z nerwå.

 

I za chwilke tez uciekam.

 

Wiesiu, zycze Tobie spokojnej nocy i milego weekendu.

Pewnie spotkamy sie jutro na nocnych pogaduszkach.

 

Zmykam :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×