Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłoszenie parafialne :

 

Czy ktoś (z ćwiczących) może polecić jakiś dobry suplement diety na redukcje tk. tłuszczowej tudzież cellulitu ?

 

deto cel , belisse whatever ?

 

Od razu mówię , ze ćwiczę 5 razy w tyg. trzymam dietę , pije 2l wody dziennie i smaruje się jakimś kremem , a tłuszcz na moim brzuchu się nie chce spalić , smarowanie Ludwikiem nic nie daje (joke) help !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uparłem się i zbijam masę, ćwiczę ale jestem na redukcji. Na odwyku bebzon mi urósł ale dziś ważę 12kg mniej. Siła bardzo wolno przybywa ale najważniejsze dla mnie jest zgubienie brzucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawnie trochę wygląda na tym po bo ręce wygladają u niej nieproporcjonalnie chudo do tego muskularnego szerokiego brzucha i przede wszystkim ud i tyłka. Mi to koło tyłka lata nie krytykuje- ich wybór, te kobiety walą dużo koksu żeby tak wyglądać i zdrowe nie będą a kipnąć na serce mogą nawet dość szybko a druga sprawa, że jakby taka chciała ściągnąć majtki przed wami to spier...w podskokach nawet jak macie mega chcicę itd. bo one nie mają łechtaczek tylko mikro penisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, nie czytałem, możliwe, że blog ciekawy i ma wartościowe informacje ale... jeśli dobrze zrozumiałem to autorka

uważa trening z kettlebells jako m.in. na spalanie tłuszczu. Ok nie znam się jak dokładnie wygląda ten trening ale logika mi podpowiada, że trzyma się go/je w dłoni i robi się różne ćwiczenia (obejrzałem jej filmy i zgadłem ;p), w takim razie wciąż jest to trening siłowy bardziej niż aerobowy, a jeśli ważna jest duża ilość powtórzeń to trzeba dobrać stosunkowo mały ciężar bo inaczej to można popalić mięśnie a nie tłuszcz. Na 100% ta dziewczyna robi treningi aerobowe, może nawet sporo biega, więc nie powinna pisać takich głupot, że kettlebells na spalanie tłuszczu, druga sprawa- ja uważam trening 2 cieżarkami za lepszy i bezpieczniejszy, trochę na siłę to kettlebells wymyślone i promowane (jak spojrzeć na cenę to wiadomo czemu) bo nie widzę żadnego powodu żeby kobiety nie trenowały na hantlach i nie wykonywały standardowych ćwiczeń, na które stawiają mężczyźni, jednak z jakiegoś powodu koniecznie szukają czegoś innego i przeważnie gorszego, nie zdziwiłbym się jakby działał ten zabawny efekt- o rany będę miała takie mięśnie jak ci pakerzy lub nie wierzę facetom i trenuję tylko wg rad kobiet. Nie zrozum mnie źle kupmitrumne nie krytykuję Cię tylko tak na razie sobie myślę o tego rodzaju treningach, pewnie jestem niemałym ignorantem i powinienem się lepiej zaznajomić z tymi programami treningowymi żeby się wypowiadać :pirate:

 

-- 11 sty 2014, 13:18 --

 

ps patrzyłem jakiś czas temu na allegro z Wrocławia czy są jakieś sensowne ciężarki i kettlebells tam były, zastanawiałem się jakiś czas czy nie kupić jednego 16 lub 24 kg bo mam tylko ~10kg stare jak świat hantle ale wyszło na to, że w cenie 1 czajnika mogę mieć 2 hantle 15 kg z opcją zmiany obciążenia- dla mnie wariant znacznie lepszy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, spoko , każdy ma swoje zdanie :)

Co do treningów , w lato dołączam bieganie , do treningów staram się dodawać ćwiczenia z ciężarem własnego ciała na każdą partie , brzuch , plecy , nogi itp . Póki co efekty są , więc tego się trzymam ;)

 

 

Ps. kettle są strasznie drogie to fakt , koszt 16 kg to 180 zł :shock:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się pewien tytuł: 'Nagi wojownik' :smile: Co robisz? Robię trening nagiego wojownika... na praktykach pewien gość wszystkim polecał, jak go nie było w jakiś dzień to wiedzieliśmy, że trenuje swojego wojownika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, O! to jest to. Stosuję się do tych punktów 8)

 

Mam za sobą ćwiczenia z Chodakowską, 2 msc fitnessu, a obecnie ćwiczę w domu. Ręce z hantlami, wyzwanie z Jillian Michaels i obowiązkowo 10 min z Mel B na pupę.

po 20 stycznia zapisuję się na siłownie- to będzie mój pierwszy raz z treningiem siłowym.

Znalazłam fajny plan treningowy na sfd.

http://www.sfd.pl/Trening_si%C5%82owy_dla_pocz%C4%85tkuj%C4%85cej_Lady_%3A_-t803543.html

 

 

Zależy mi na wyrobieniu rąk, bo od zawsze mam je chude. Po tygodniu ćwiczeń w domu (z początku 2 kg na ręke, teraz 3 kg) zauważyłam pierwsze zmiany :)

Obecnie wyglądam tak :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, Wiesz co staraj się z miesiąca na miesiąc zwiększać ciężar , ja zaczynałam od 8 kg na stracie , później 12 kg i teraz musze zorganizować 16 kg .

 

A co do Chodakowskiej to jest jeden wielki pic na wode , ćwiczyłam z nią półtora roku 6 razy w tygodniu od skalpela po inne i efektem było tylko to , że zmniejszył mi sie cellulit , co to za trenerka personalna która nie wiem jak się poszczególnie mięśnie nazywają

 

od 8 do 12 kg w miesiąc miałam już powoli wschodzący biceps :D

 

Reiben nie ma opierdalania się , trenuj !!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×