Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja tez jestem z krakowa i chetnie was poznam wszystkich, narazie na forum a kiedys pewnie dolacze do spotkania

 

Czemu nie dołączysz teraz? Przyjdź jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy jest ktos z Krakowa z depersonalizacja? Albo z była depersonalizacja?

Chcialabym moc z kims pogadac o tym czasem, poprostu chcialabym poznac kogos kto moze zrozumiec w pelni ta chorobe ( nie chodzi o zwiazek:))

Ja mam problemy z depersonalizacja, to znaczy teraz mozna powiedziec ze bardzo malo odczuwam te dolegliwosci no ale sa i wiem, ze moga wrocic.

A tak wogole to jestem wesola dziewczyna z wielka wiara w wyzdrwoeinie, dobrze sobie radze ( nie skromnie mowiac:)) ale mam ochote pogadac z kims o podobnych problemach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe

Ej chyba każdy tak ma chwilowo (tak mi sie przynajmniej wydaje ze tak może byc - bo ja tak miałam i z wypowiedzi ludzi na forum wnioskuje)

że myśli że jest sam z tym problemem (deprecha/ nerwice itp)

:)

i ze nikt wokoło tego nie ma. ja tak myślałam kiedyś, ale juz tak nie myśle (na szczescie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!! Jestem jak Wy z KRK. Jestem nowy na tym portalu. Chetnie sie kiedys spotkam i poznam innych chorych i cierpiacych i dreczonych. Ja nie wiem jak nazwac swoje problemy- o nerwicy natręctw -o takim terminie-dowiedzialem sie tu. Moze tez to mam, ale generalnie jestem znerwicowany i nie panuje nad tym.Jestem tez milym chlopakiem. Potrafie zachowac pozory normalnosci...chociaz czseto nad tym tym wszystkim nie panuje. Witajcie Krakusy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×