Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nienawiść do miesiączki - czy to się leczy?


ewelka91

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Moja nienawiść ostatnio wzrosła, a to za sprawą nieplanowanego okresu (jak to komicznie brzmi w ustach dziewczyny z nieregularnymi miesiączkami...). No właśnie - to chyba plamienia jakieś. :shock:pomocy

 

-- 12 sty 2014, 12:53 --

 

TO JEDNAK NIE PLAMIENIE. :(

 

Czy to normalne, żeby znowu dostać okres po 2 tygodniach od ostatniego?! To naprawdę nie jest plamienie, normalnie krwawię, pomocy!!! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to, że mam nieregularną miesiączke, dwa razy spóźniła mi się nawet o miesiąc, najgorsze to, że nie wiadomo kiedy nadejdzie, zawsze mohę dostać w najmniej oczekiwanym momencie -,-

Mama twierdzi, że w moim wieku to normalne... tak, mam już 17, ponoć jak do 16 roku życia jest coś nie tak trzeba się do lekarza zgłosić, a ja zawsze miałam nieregularnie... w dodatku obfite, aż musiałam w domu siedzieć cały czas i prać spodnie...-,-

Nienawidzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZESC EWELKA WIEM ZE JEST ROK 2022 PROSZE ODPOWIEDZ CZY DALEJ TO MASZ, BO JA MAM PODOBNIE A NAWET GORZEJ, JA NIGDZIE NIE WYCHODZE, BRZYDZE SIE COKOLWIEK ZROBIC WSTAC ISC GDZIES SPOTKAC SIE Z KIMS, A DO TEGO DOCHODZA NATRECTWA, WSZYSTKIE RZECZY KTORE DOTKNE PODCZAS OKRESU MYJE PIORE PRAWIE WSZYSTKIE UBRANIA KOCE POSCIEL BO OBRZYDZA MNIE TO ŻE 'DOTYKAŁAM' TO W OKRES, DLATEGO CHCIALBYM POGADAC GDZIES Z TOBA NA PRIV, Z KIMS KTO CHODZ TROCHE BEDZIE MNIE ROZUMIAŁ, POZDRAWIAM I CZEKAM NA ODPOWIEDŹ

 

Edytowane przez karolka12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×