Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Płateczu, to minie bo powiem ci, że mnie pomału przechodzi. Czuje sie w sume lepiej niż tydzien temu, ale gorzej niż miesiać. Kurcze pamietam, że byłaś ze znajmymi kiedys, że czulaś sie dobrze, jak mialas sesje zdjeciowa i też czulaś się dobrze. Generalnie trzeba to przeczekać.

Najpierw jest szybkia tąpniecie a póżniej powolny powrot do poprzedniego stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, nie umiem pl ywac :D:mrgreen: chyba ze liczymy plywanie w wannie:D

 

-- 09 sty 2014, 23:45 --

 

wieslawpas, ale nie wiem czemu mi sie tak nagle pogorszylo chyba za duzo stresow mialam , teraz to kazdy sklep mnie przeraza ale co mam zrobic? i tak musze chodzic bo umre z glodu. No i nie chce sie zamknac w domu bo to niczemu nie sluzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, wlasnie na kregoslup mi to polecali:) sa u mnie takie zajecia nawet na basenie na nfz jak ma sie chory kregoslup to oni jakies kursy oplacaja i mozna sie dostac , moze sprobuje :)

 

 

Ide do plumkania chlopaki !!! :***** Spkojnej nocki Wam zycze :) :papa::papa::papa: do jutra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, W nocy zawsze jest malusieńko, ja niedługo też mykam, bo jutro musze wcześniej spać

 

W ogóle to mam rasistę w domu. Dzisiaj oglądałem film i mój pies szczekał na czarnych aktorów. Muszę mu jakąś terapie na tolerancyjność zastosować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, Liczysz sie jak najbardziej tylko ze co raz mniej ludzi zostaje na forum.

 

-- 10 sty 2014, 00:02 --

 

A co tam u Nerwy pisala dzisiaj???

 

Była, bidulka, siedzi w kraju gdzie wszyscy brzdękają po innszemu, prace ma ale jej nie ma, pewnie sufituje.

 

-- 09 sty 2014, 23:07 --

 

Widzisz Wiesław, mamy wsparcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, W nocy zawsze jest malusieńko, ja niedługo też mykam, bo jutro musze wcześniej spać

 

W ogóle to mam rasistę w domu. Dzisiaj oglądałem film i mój pies szczekał na czarnych aktorów. Muszę mu jakąś terapie na tolerancyjność zastosować :P

 

No to po co masz isc sie klasc skoro "jutro musze wczesniej spac" he ???

A puscilbys jaki film z Cesar Millan dla swojego czworonoznego i od razu by sie ucieszyl. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A witaj, wczoraj przeczytalem ze masz lek który dobrze działa. Jak sie po nim czujesz dawal jakieś mocne skutki uboczne???

 

jestem na citalu, pierwszy lek i dobrze trafiony, zadnych ubokow, poprawa nastroju juz w pierwszysm tygodniu i poki co nie mam atakow paniki, a jutro na 10.00 jade na pierwszå terapie behawioralnå. Zobaczymy jak bedzie. Chcialabym juz sie wytaraskac z tej choroby bo mi uprzykrza zycie i przekresla plany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×