Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

jestem egoistka bo ja bralam max 5 mg cloranxenu a to chyba najlzejszy z benzo... moglam brac wiecej zawsze doraznie mi lekarz pozwalal ale ja meczylam sie i czekalam az przejdzie teraz mam np sympramol doraznie ale ani razu nie bralam... nie wiem czy to dobrze czy to glupota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, potem nie brałem nic , a teraz po nawrocie dostałem parokestynę 30 mg, i po ponad 3 miesiącach zarzucam już tylko 20mg, jak będzie gorzej to wrócę do 30mg, a może uda się za kilka miesięcy nie brać już znowu nic sam nie wiem co będzie to będzie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, tzn jak nie będzie dobrze, leki to hamują obajawy ale przyczyn nie leczą tylko terapią i silna wolna człowieka motywacja do życia to jest klucz

 

-- 09 sty 2014, 19:22 --

 

chocovanilla, początki datuję 18-19 lat dziś mam 30

 

-- 09 sty 2014, 19:23 --

 

Marcin2013, to zrobiłeś to chyba w jednym celu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, no to jest tak że są okresy i lepsze i gorszę , i to terapia i praca nad sobą z tego wyciąga, ja też źle się leczyłem w młodości piłem i takie tam nie zdawałem sobie do końca sprawy to co jest i czym to się je , ale teraz po prostu już się tym nie przejmuję daje sobie jakoś radę w życiu są dni gorsze i lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, to już teraz wiesz, że to nie ma sensu i nigdy poddać się można, człowiek jest w stanie wiele wytrzymać , a życia trzeba próbować brać coś dla siebie chociażby małą łyżeczką bo nie da się być wiecznie szczęśliwym nikomu się to jeszcze nie udało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwosul człowieka złamać morzna tyko ras potem to som zarysowania ale to jest nie mile przerzycie masz rację czeba się cieszyć tym co się ma

 

-- 09 sty 2014, 20:39 --

 

Ja o lekach nie studjuje to się nie wypowiadam a cały czas gadać o chorobie to sami się nakrecamy ale lesie z siebie wyrzucić nisz dusić w sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×