Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie,

 

dowiedziałam sie dziś o koncercie Żywiołaka, na który chcę iść - a jest w najbliższą środę:

 

http://www.klubpretekst.jaaz.pl/index.pl?pid=12

 

Dlatego wolałabym jednak spotkać się w przyszłą środę.

A może ktoś się również wybiera na ten koncert? Osobiście polecam. Takim smutaskom jak my przydaje się czasem troche dobrej zabawy :D

 

Ewentualnie - spotkajmy się w pretekście i zostańmy na koncercie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim "NERWUSKOM" :D .Mieszkam sobie na Woli i tam powolutku płynie moje życie jeżeli ktoś miałby ochotę do mnie napisać to bardzo proszę.Na nerwice choruję od roku jakoś mi sie udawało żyć bez prochów ale teraz nie wiem czy dam radę bo każdy dzięń jest coraz gorszy.Mam głupie myśli które mnie denerwują i nie wiem jak się ich pozbyć.Wię chętnie bym z kimś pogadała o tym.Potrzebuję bratniej duszy.Piszcie POZDRAWIAM MALUTKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wyglada tak. Ja bede w srode w Barakudzie tak czy inaczej, bo kumpel gra koncert i obiecalem mu ze wpadne. Wyglada na to ze CzarnaZebra tez bedzie :) Jakby ktos jeszcze mial ochote sie pojawic, to zapraszam na priv w celu ustalenia kontaktu, znakow rozpoznawczych itp. Natomiast jezeli ktos (ewene?) zle sie czuje w takich miejscach, to oczywiscie mozemy sie spotkac drugi raz, w innym czasie i miejscu. Jakies propozycje? :)

 

Nocny, bezsenny scrat z bolaca glowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×