Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno zdaniu mi utkwilo w pamieci. "jak bedzie pan rozmawial z ludzmi na forum co im pomogło w nerwicy, niech pan nie pyta o leki tylko jakich zmian dokonali w życiu".

 

Wiesiu

to zdanie jest bardzo dobitne i wychodzi z ust wyjåtkowo dobrego specjalisty ( jesli mowa o psychiatrze oczywiscie).

Cenie sobie takich specjalistow, ktorzy podchodzå do pacjenta w sposob osobisty a nie "hurtowo" czy na "akord" w stylu :

A: co panu dolega ?

B:mam ataki paniki

A: OK, zaden problem, tu prosze recepte z ssri

B: acha :shock: i to wszystko ???

A: tak, prosze sie zglosic za 3 miesiåce. 150 zl za wizyte sie nalezy.

Nastepny prosze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Slam

 

dzisiaj po raz pierwszy zazylam calå tabletke. Pisze to bo pokonalam strach przed zazywaniem calej dawki i dlatego jestem taka dumna z siebie.

Dzien mialam dzis bardzo pozytywny wiec jest powod do radosci. No i przeczytana ksiåzka Rogera Bakera, ktorå uskrzydlila mnie :D

 

Az chce sie zyc i krzyczec z radosci !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to masz ogromne szczescie Wiesiu, ze na niå trafiles . Dobry i wyjåtkowy trener to juz pol sukcesu. Do tego zadowalajåca od samego poczåtku wspolpraca lekarz-pacjent i chorobsko przejdzie. Ilez to ludzi pisalo na forum, ze zmienialo swoich trenerow bo ich gadka nie trafiala do przekonan. A tu prosze ! Same superlatywy.

 

Ja chyba tez mialam szczescie, ze moj psychiatra trafil z lekiem, bo az sie przestraszylam, ze niektorzy nawet przez rok nie mogå trafic z medykamentem, jakies dolegliwe uboki i coraz gorszy stan. Tylko wspolczuc.

 

-- 09 sty 2014, 01:45 --

 

.... Spiochy poszly spac.... :D

 

DOBRANOC :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×