Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

neon, Neon wstaw sobie coś bardziej optymistycznego do stopki :)

 

-- 08 sty 2014, 23:40 --

 

Jedno zdaniu mi utkwilo w pamieci. "jak bedzie pan rozmawial z ludzmi na forum co im pomogło w nerwicy, niech pan nie pyta o leki tylko jakich zmian dokonali w życiu".

 

-- 08 sty 2014, 23:44 --

 

neon, Poszedl bym na dodatkowa, ale wiesz jak jest. Jak powiesz ze gdzieś chodzisz na terapie to każa Ci wybierać, albo tamta terapia albo u mnie. A ja nie mam sily na zmiane terapii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Ja mam takie dni, naprawdę, czuję wtedy, jakby cały świat się ode mnie odwrócił, jakbym był sam, te doświadczenie dotyka i pogrąża całe moje jestestwo. Tak mnie to rozbija, że potem pare dni zbieram się do kupy. Ten podpis to symbolizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądrze gadałą Wiesław! Mnie to troche przeraza jak tak czesto o lekach piszecie, i nawet nie czytam tego :P

Ja to lubie wlasnie poczytac o jakichs konkretach, co ktos zmienil, co mu pomoglo itd. W takich zyciowych sprawach.

 

A co do myslenia o nerwicy, to ja tak samo, jak mam duzo na glowie, to w ogole nawet zapominam, - zapominam o tym, ze mam się bać w markecie czy gdzies. A jak tak siedze sama, i sie nudze to wiadomo, zaczyna sie myslenie o jednym, wtedy samopoczucie sie pogarsza i nakreca się wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×