Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Smiechy śmiechami , ale tacy "wieczni " prawiczkowie to potencjalna bomba zegarowa . Nie wiadomo jakie w nich frustracje siedzą , jakie chore pragnienia i czy potem nie chodzi to to wieczorami po parku w samych gaciach i płaszczu ,albo i nawet pod szkołą. Uważal bym na takich,,,

Detektyw to nie o Tobie , tylko tak ogólnie...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiechy śmiechami , ale tacy "wieczni " prawiczkowie to potencjalna bomba zegarowa . Nie wiadomo jakie w nich frustracje siedzą , jakie chore pragnienia i czy potem nie chodzi to to wieczorami po parku w samych gaciach i płaszczu ,albo i nawet pod szkołą. Uważal bym na takich,,,

Detektyw to nie o Tobie , tylko tak ogólnie...

To, ze ty bys sie tak zachowywal ( badz sie tak zachowujesz), nie znaczy, ze inni tez. Nie mierz innych swoja miara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiechy śmiechami , ale tacy "wieczni " prawiczkowie to potencjalna bomba zegarowa . Nie wiadomo jakie w nich frustracje siedzą , jakie chore pragnienia i czy potem nie chodzi to to wieczorami po parku w samych gaciach i płaszczu ,albo i nawet pod szkołą. Uważal bym na takich,,,

Detektyw to nie o Tobie , tylko tak ogólnie...

To, ze ty bys sie tak zachowywal ( badz sie tak zachowujesz), nie znaczy, ze inni tez. Nie mierz innych swoja miara.

Ja,tam jestem łagodny i grzeczny.Jestem słaby fizycznie i przeciętna kobieta by mnie pokonała.

 

-- 08 sty 2014, 21:24 --

 

A Magda nie odebrała od de mnie telefonu od trzech dni.Już nie wiem, co mam myśleć.

A mowiłem Ci złap ja porządnie za cyca , a nie pierd...lisz ciągłe farmmazony o książkach ;)

Ja jestem tylko mocny w słowach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:). Trafiłem na to forum wyszukując hasła "późna/spóźniona inicjacja seksualna". Na początku mam jedno pytanie: czy w tym tysiącu stron, są jakieś dyskusje lub wypowiedzi warte poznania i czy powinienem się tym problemem w ogóle zajmować mając dopiero niecałe 20 lat? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×