Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, jebany :D Ty się przez te internety wykonczysz :P Chociaż swego czasu, w latach świetności też tak mogłem ;) Nocka spędzona na gg/mmorpg/sieciówce, szkoła, gg, całonocna impreza/koncert/domówka/ognisko/pub, a rano i tak jeszcze szło się do budy i na w-f w siatę/balę/kosza zapierdalało :D Ehh, młodość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Horacy się znalazł ;) "Carpe diem" powiadasz ? :D

 

-- 08 sty 2014, 09:06 --

 

Btw. Jest tu ktoś, przy kim mógłbym się nad sobą trochę poużalać ? :P Od biedy piję Warke Radler (ale to ch*j, nie piwo :P) i zastanawiam się jak ogarnąć sobie komfort ćpania, motywując się, coby wysadzić z domu łeb i zacząć wdrażać w życie ten swój mistyczny, legendarny PLAN, co do którego nie mogę ostatnimi czasy przemóc swojego zwarzywienia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Khaleesi spałam teraz w pracy do wieczora ,Kestrel Ty się wykonczysz co za duzo to niezdrowo :( serio troche mogłbys odpuscic chociaz Cie uwielbiamy ;)....Nihil podziwam Twoja elokwencje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, to mówisz, że Wszechmocny Amon i legendarny shadow_no jeszcze nad tym zacnym przybytkiem czuwają ? :D Myślałem, że w danej chwili to Ty jesteś na forumie tą "najwyższą instancją" ;)

 

Patrz, a już miałem wymierzyć w Ciebie jakąś akcję trollersko-odwetową :D O mały włos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, tak to jest jak się na bani na autopilocie konta zakłada, mimo wcześniejszych postanowień, coby już nie wracać :P Kolejno podjęcie heroicznej decyzji o usunięciu profilu, a za kilka miesięcy ... :D A banami sobie głowy nie zawracam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, e tam :P To wtedy powołuje się do życia następną inkarnację Relatywisty, czy tam tworzy kolejne fejkowe konto :D Uciązliwe to może i są bany na ip ;) Swego czasu miałem neostradę, więc nie było z tym większego problemu. Obecnie trzeba się jakimiś wirtualnymi zmieniaczami ip posługiwać, na których zresztą i tak nie da się obejść podczas rejestracji tej blokady antybotowej :P Heh, jak będzie mi się bardzo nudziło, to sobie kiedyś tam TORa zainstaluję i będe miał spokój :D No ale w najbliższym czasie nie planuję żadnych akcji spamersko-trollersko-hejterskich, więc mijałoby się to z celem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, a nawet jeśli - nie bójcie nic ;) Moje hejty nie takie straszne, jak je malują :D

 

Wbrew pozorom ja naprawdę nie mam żadnej obsesji na punkcie tego forum ani jego użytkowników ;) Udzielam się na nim dość okazyjnie i czasem sobie coś nie coś z nudów skrobnę :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×