Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kurcze, musze sie pilnowac troche i z forum i z kompem i z netem.

 

Oj bidulka jesteś ;) Trochę z tym cięzko będzie, w ogóle to się w myślach uśmiałem, jak zobaczyłem zależność Twojej aktywności na forum z pobytem za granicą :D

 

-- 07 sty 2014, 23:22 --

 

neon, Dobre, Nerwa jest od dawna starym bywalcem forum. Ale ja na jej miejscu z takim malym poziomem leku bym tutaj nie wchodzil. Łazilbym od knajpy do knajpy. Ale to raczej nie stylu Nerwy :)

 

Ale ile Wiesław po knajpach można chodzić. Rozumiem jakiś weekendowy wypad. Ja to bym do teatru poszedł, na jakis musical czy coś ,ale z tej pipidówy* mam wszedzie daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh :) no dokladnie - przed wyjazdem bylam caly czas, potem w Polsce tylko od czasu do czasu. Wczoraj wrocilam i znowu :)

Ale to wlasnie odzwierciedla, ze tutaj siedze i nie mam innego zycia. Wlasnie knajpy i spotkania itd. do raczej w Polsce. Tutaj są inni ludzie, z innych krajow, rozne kultury, nie wiem - jakos mi to nie podchodzi wszystko i nie sprawa mi przyjemnosci wychodzenie z nimi (tak jak z ludzmi w Polsce), tu jak mam isc to bardziej sie mecze. Dlatego nawet tego nie rozwazam. Wole chyba przeczekac, wrocic i rozpoczac zycie normalne juz w kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, a taki trochę niesmak mam, ale chodzi mi w tym wypadku o koszta, bo wiesz taka zwykła pogadanka 50 min za 100 zł, jeszcze dojechać muszę 140 km i opłacić opiekunke do dziecka, miesięczny koszt takiej przyjemności to 800zł a ona jeszcze do mnie mówi żebym 2 razy w tyg przyjeżdżała, lekarze są bezduszni, doją kasę jak się da, biznes się kręci... I właśnie z tego względu mam mieszane uczucia..

 

-- 08 sty 2014, 09:29 --

 

Mój mąż dziś rano stwierdził, że taniej by było zrobić mi przeszczep mózgu hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×