Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84, nic z tego...no może poza tym, że chłopa na babcine lata nie będziesz miała bo Ci zdąży umrzeć jak nie będzie dychę młodszy, no ale nie wydaje mi się żeby to był problem dla babć, one już wtedy bardziej są mężczyznami niż kobietami :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwisz się starością, ja tam wolę wtedy już dawno nie żyć, no może chyba jakby jakimś cudem pokolenie niżej się trafiło i chciałbym móc do końca na coś się przydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, wszyscy dają mi max. 23, a jak się dowiadują ile mam lat, to ich mina jest bezcenna, no ale co z tego? :why:

jak to co, wieku i tak nie zmienisz przeżyłaś te 30 lat tak samo szybko jak każdy inny, ale możesz się przynajmniej cieszyć że młodo wyglądasz. Są ludzie którzy na 30tkę wyglądają jak 35 albo 40 nawet.

Sam wyglądam na jakieś 5 lat młodziej niż mam (a czasem dawano mi nawet 8 lat mniej) i bardzo to lubię.

 

-- 08 sty 2014, 05:05 --

 

Martwisz się starością, ja tam wolę wtedy już dawno nie żyć, no może chyba jakby jakimś cudem pokolenie niżej się trafiło i chciałbym móc do końca na coś się przydać.

Szkoda że samobójcy nie mogą oddawać swoich nieprzeżytych lat innym :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×