Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84, gdybyś czytała Brauna i Michalkiewicza, też byś miała :P Żydzi na ten przykład nie jedno do nas mają :D

 

A tak serio - nie nie, nie posiadam żadnych odchyleń rasistowskich, nacjonalistycznych, ksenofobicznych, antysemickich (wspomniani publicyści wbrew obiegowej opini też nie ;)) Swego czasu konserwatywny liberał, ale ostatnimi czasy zaczynam się (może nie tyle ideowo, co w swym skurwysyństwie, degeneractwie i wypaczeniach :P) zmieniać w jebanego lewaka, żebraka i złodzieja :D

 

Żeby nie być gołosłownym - ostatnio zajebałem z supermarketu 4 paczki klepiącego maku na kwotę rzędu 12 PLN :D

 

Btw. Z tymi "żydami, masonami i pedałami" to jeno taki żart był ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil, zauważyłem masz coś w głowie :] Tylko mnie to co Ciebie bawi przestało gdzieś tak jeszcze przed 18-nastką, jak widać tylko głupawy żart zabarwiony erotycznie i pseudo-satanistyczny mi został ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil, wiem, że żartujesz. Byłam tylko ciekawa Twojego zdania o żydach

 

-- 8 sty 2014, o 03:09 --

 

U mnie nastój zawsze najepszy rano po obudzeniu jak nie jestem nakrecony jeszcze. A u Was?

 

u mnie też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, nie kładź się dziś rano, ani w ciągu dnia spać, choćby nie wiem jak Ci się chciało. Pójdź spać późnym wieczorem i sprawdź czy będzie problem z zaśnięciem. Nastaw budzik na 6 rano następnego dnia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Bo my reprezentujemy już tylko mentalną i umysłową biedę :D

 

BTW. Z tym hejtowaniem to przecież nie jest tak, że siedzę na forum z pół dnia obmyślając jakby tu kogoś pojechać, tylko tak przy okazji, na ogół podczas czytania z nudów wątków o potencjale stricte spamerskim coś nie coś sobie skrobnę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil, przecież nie uważam Cię za maniakalnego knującego trolla. Nawet do końca nie wiem co piszesz, za często zmieniasz nicki ;]

wieslawpas, magnolia84 ma rację, odsypiając zawsze w ciągu dnia nie będzie Ci się chciało spać wieczorem/ w nocy, nie śpisz dziś w nocy to i jutro do nocy też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, więc tłumaczę Ci, żebyś WCALE nie zasypiał w dzień, choćby nie wiem jak Ci się chciało

 

-- 8 sty 2014, o 03:28 --

 

Reiben, myślę, że przynajmniej połowa z nas na tym forum ma problemy ze snem wynikające z własnej winy, kiedy przestawiamy sobie pory snu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, z przeciwlękowych to alprazolam, bromazepam, clonazepam. Relanium imho raczej bardziej nasennie-miorelaksacyjnie ;) Zresztą na ogół każde bezno się nada - kwestia niuansów :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×