Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

nerwosol-men, Byłem dzis w biurze troche pogadalem, ale to za krótko dla mnie potrzebny jest normalny dzien. Posiedziec w biurze ze 3 godziny... Pożyć troche normalnym życiem. Dzisiaj bardzo mnie sie podobal porshe boxter. Śliczna zabawka. Nie wiem czy nie kupic sobie boxterai wrocic do imprezowania. Pamietam, że jak imperezowalem spotykalem sie ze znajomymu w pubach to znacznie fajniej sie zylo. Dużo wiecej było frajdy z życia

i lęków mniej. No to znaczy prawie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a ja mam taka sytuacje, która strasznie mnie napina teraz. Chodze to pewnego lekarza psychiatry, który pracuje w Laboratorium Psychoedukacji w Wawie. No i masz tez gabinet osobny. Chodze do niego tam osobo od wielu lat. Rzecz tym ze jak miałem kryzys tydzien temu to umowilem sie na wizytę w Labolaorum psychoedukacji z innym psychiatra. No i dzis dostalem SMS z przypomnieniem o wizycie jutro. Z jednej strony chce pojść bo to dobry ośrodek i na pewno sa tam dobrzy psychiatrzy, z drugiej strony obawiam sie co on sobie o mnie pomysli jak pojde do jego koleżanki z pracy... Co tutaj robić???? Jestem z tego powodu niesamowicie spięty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×