Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

nerwosol-men, Ze spaniem to mam tak popierdzielone jak cyganka w tobolu. Mnie najbardziej nerwica meczy nie za dania ale wlasnie noca. Przed wczoraj nie moglem zasnac po dawce 50 mg pernazum plus poltora tabletki stilnox. Rano jak bylo juz jasno zazylrm afobam plus stilnox jeszcze raz. Dzisiaj znowu zasnalem na dawce standardowej obudziłem sie o 12 i jeszcze walnalem dzrzemke do 14. Wiec juz kompletnie nie rozumiem bo

wcale to okazuje sie od dawki leku zalez tylko cholera wie czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, ja mam dokladnie to samo - moge byc super zmeczona, ale jak sie poloze to caly czas mysle o czyms i to skutecznie uniemozliwa mi zasniecie.... I tak leze kilka godzin. Z tym, że jesli juz uda mi sie zasnac, i nawet potem sie obudze to od razu zasypiam, czyli najgorsze dla mnie to pierwsze zasniecie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, No rozegulowalem i nic na to nie moge poradzic. Ciesze sie ze w ogle spie.

Kurcze szukam dobrej teapeutki. problem jest taki ze trudno znalezc jeszcze lepsza niz ta co mam... Chociaz raz mialem spotkanie z lepsza z Laboratorum Psychoedukacji, ale tam mowia trzeba najpier zrezygnowac ze starej terapii a ja sobie tego nie wyobrazam nawet. Z drugiej strony nie chce tkwic w tym stanie.

Chcialbym widzec zmiany na lepsze.

 

-- 07 sty 2014, 21:23 --

 

nerwa, W nocy to ja mam takie napiecia, ze jedyny sposob uwolnienie sie od nich to sen. A "rano" chociażbym nie wiem

jakie meki przezywal noca budze sie jak gdyby nigdy nic i tak tez funkcjonuje przez kilka pare godzin. Jest takie wyzerowanie, stad też cisnienie na zaśniecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×