Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, bylem dzis u nowej terapeutki, bardzo nie lubie tych pierwszych spotkan. Zawsze najwięcej sie gada o tych negadywnych rzeczach, objawach wydarzeniach itd. W sumie wyszedłem duzo bardziej nakręcony niz jak wszedłem. Im więcej tego zajmowania sie nerwica tym gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, na mnie stilnox działa mniej więcej, ale wybudzam się. Kilka razy nie zadziałał, bo przegapiłam moment spania przy kompie, ale generalnie jak się położę i pokręcę trochę w wyrku to jakoś zasnę. Ale zastanawiam się, czy to Trittico nie zadziała jakoś bardziej dosadnie, kiedy potrzebuję poprostu cepa w leb, żeby spać jak zabita całą noc. Dzisiaj po stilnoxie znów się wybudzałam, więc nieciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, no wiersz "Nerwica" mi się podoba i parę innych bez tytułów dobierasz ciekawe porównania, i widać że temat tych wierszy zależy od twojego nastroju w danym dniu ;) w którym go piszesz

Tak, te starsze są bardziej depresyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, nawet pomimo zmeczenia fizycznego nie moge zasnac, bo moja głowa mieli 1000 myśli na minutę, zamęczam się strasznie i żadne sposoby poza nasennymi nie są stanie na ten czas odgonić tych myśli. Taki okres, że nawet zmęczenie do grobowej deski nie jest w stanie uśpić mnie naturalnie na dłużej niż godzinę, bo wybudza mnie silny stres + potliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×