Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, kasiotko tułam cię wirtualnie nerwka też ma rację

 

-- 07 sty 2014, 17:42 --

 

Ja mam kasia to samo tyko ja się tym nie przejmuje to co muwiom jak się opijom

 

-- 07 sty 2014, 17:44 --

 

Kasia będę czytał wiersze :) nerwka czyli choroby psychicze nie som tak warzne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, Nie myślałeś o pisaniu jakiegoś pamiętnika, ewentualnie bloga? Masz naprawdę ciekawe myśli, "tułam się wirtualnie"- To jest majstersztyk ;) Jak by to wypowiedział znany poeta, to by wszyscy piali z zachwytu. Popraw trochę ortografię i do roboty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu nie chciałam cię urazić. Wszystko co piszę jest oparte o moje własne doświadczenie życia

/ponad 20 letnie/ z alkoholikiem, jeśli taki staż Cię nie przekonuje, no cóż. Efekt mojego doświadczenia jest taki że on nie pije już ponad 10 lat. Inna sprawa jest taka że i tak się rozstaliśmy. Jeśli liczycie na to, że on sam zrozumie i podejmie kroki to wydaje mi się nie realne. Częsty jest tak że w czasie trwania leczenia alkoholik odkrywa chęć pomocy sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon poeta tyko głowa nie ta ale kasia morze zrozumiała ze tule wiem ta moja ortografią przesto mnie uwarzajom za tumana

 

-- 07 sty 2014, 18:13 --

 

Neon popacz ty reżyser ja poeta śmietana gwiazd szołbiznesu

 

-- 07 sty 2014, 18:17 --

 

Aneczak, a morze zrozumiał ze coś stracił przez alkochol naprzykład ciebie i dlatego nie pije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, fajnie że za wiersze się bierzesz :D

 

Aneczak, ja miałam ojca alkoholika więc mam staż tyle ile mam lat więc 30. To jest zdanie fachowca, że póki sam nie będzie chciał to nikt go nie zmusi. Jest mały procent tych co po przymusowym nie piją. Z tym, że musi "wytrzeźwieć" i pójść na detoks by w ogóle zacząć jarzyć, ale to jeszcze z skonsultuję z psycholożką bo moja poprzednia, jak pisałam, że nikt go nie wyciągnie jeśli sam nie będzie chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, alkoholizm to gniazdo zakłamania, oszukiwania siebie i innych. Niue wiem czy to jest zrozumiale piszę :oops: , ale alkoholik przeinacza wszystko dookoła na swoją korzyść. Moja mama też prawdopodobnie jest alkoholiczką i kłamie jak z nut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, Mniej więcej moge sobie wyobrazić, bo miałem kontakt z kumplem alkoholikiem (25 letnim). Był strasznie fałszywy, najzabawniejsze, że on myślał że naprawdę udało mu się wszystkich oszukać i to nie tylko w sprawach alkoholu, kiedy bańka pękła i obróciło się to przeciwko niemu wpadł w problemy psychiczne i gwałtownie podupadł na zdrowiu. Ma 25 lat lat a wygląda jakby stał nad grobem.

 

W ogóle Ci ludzie często mają jakieś dziwne wysokie mniemanie o sobie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, cieszę się tym bardziej że moje :D

 

nerwosol-men, gra muzyka a i tak nasłuchuje :(

 

-- 07 sty 2014, 17:57 --

 

Boję się pokój zamknąć na noc bo mama może wejść, szukać pomocy jak on furii dostanie i tak nasłuchuję i ciągłej gotowości.

 

-- 07 sty 2014, 17:59 --

 

nazywam się niewarto, hej :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×