Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

a jeszcze sie wkurzylam, bo okazalo sie, ze zapomnialam zabrac z Polski troche rzeczy... i z jedzenia ktore kupilam i zostalo w lodowce, i spodnie itd. :roll:

 

-- 07 sty 2014, 10:04 --

 

Rebelia, o to dobrze wiedziec o tych kropelkach. Ja uzywam Otrivin i wlasnie tez jest super, pare sekund i dziurki przepchane calkowicie :) Ale duzo drozszy, wiec jak ten Twoj ma podobne dzialnie to... po co przeplacac? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, ano właśnie. Ja kiedyś uparcie stosowałam to, co lekarz przepisał, wszystko z górnej póki cenowej. W aptekach też najczęściej polecali mi jakieś rozwiązania, które w moim odczuciu mało pomagały, a kupę forsy ładowałam w odetkanie nosa. A to przypadkiem totalnie, w jakiejś aptece całodobowej kiedy kichawa już niemal odpadała, poprosiłam o coś taniego:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie tez jakas taka mam bezsilnosc, nic mi sie nie chce... mysle, ze tylko pojde do pracy, odsiedze jakies minimum i sie zawine do domu :-/

Kurde, przez ostatnie 2 tyg w PL, mialam wlasnie odwrotnie, jak siedzialam w domu to tylko myslalam - gdzie tu isc czy pojechac. A tutaj to tylko mysle jak najszybciej znalezc sie w domu i nigdzie nie wychodzic.

 

-- 07 sty 2014, 11:57 --

 

A pamietacie - miesiac temu wyobrazalam sobie tego szamana co mnie leczy i brzuch leczy - i nic mnie nie bolalo przed okresem. A potem zaniechalam te wizualizacje no i prosze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani, to dział w którym od dziś będę sporo pisać. Dwa lata temu psychiatra po 20 min rozmowy postawił diagnozę - depresja i nerwica. Rzuciłam leki. Teraz po 4 miesiącach u terapeutki wiem, że to zaburzenia lękowe.

Witam Was serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar, witaj serdecznie :)))) Jak po psychoterapii? jest poprawa?

 

 

lexon, :****** Buzuaczki:)

 

 

A ja sei wscieklam , rano wbiedrze malo nie zaslablam z lękow, nogi gumowe dusznosc ,obraz mi sie zamazal , przyszlam do domu i w placz. Poplakalam kilka minut po czym ubralam sie i poszlam do marketu z mysla ze chocbym miala pasc to dam rade! I wystalam w wielkiej kolejce a pozniej poszlam jeszcze zmeirzyc butki do ccc .

Powinnam sobie medal przyznac bo sama sie podziwam ze mimo takich lękow wychodze ! Codziennie.

Tyle ze mnie juz to meczy!

Za tydzien wizyta u psychiatry i zoabcze czy nie zmieni mi lekow.

 

-- 07 sty 2014, 13:58 --

 

AAA i jako ze mam zjazd nastroju to zapomnialam ze mam na dzis miesko z rosolu na obiad i rozmrozilam kurczaka :shock: wiec teraz musze zrobic dwa obiady bo kurak mi sie popsuje jak go nie upichce dzis. :bezradny: mozg mi gumowacieje tez :comone:

 

-- 07 sty 2014, 13:59 --

 

gosiulek, tez mam dzis kolede :***** buziolki Kochana

 

 

Faraway, dol mam tak samo , glownie przez marny efekt lekow

 

 

nerwa, :******** jednak w Polsce lepiej:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, ale ile ja sie umecze to naprawde :( Dziekuje :****

 

-- 07 sty 2014, 14:10 --

 

lexon, dziekuje M ... ;):* wiesz musze dac rade bo nie chcez gnic w domu !!!

 

 

PJT, :*********** buziam Slonce , dzwoniles do lekarza?

 

-- 07 sty 2014, 14:11 --

 

Luktar, ja po 1 epizodzie nerwicy mialam 17 lat spokoju.

 

-- 07 sty 2014, 14:12 --

 

Na czatku wisze jakby cos ..... :mrgreen:

 

-- 07 sty 2014, 14:13 --

 

A czy czytal ktos ksiazke "W poszukiwaniu zdrowia psychicznego" Dabrowski to anpisal bodajze , mam to i zamierzam looknac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×