Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin2013, Daje radę, ale jestem świadom że przyjdą trudne momenty, troche czekam na nie jak na wyrok, dlatego wyciskam ile mogę z tych dobrym.

 

Jest takie indiańskie powiedzenie, że człowiek jest domem z czterema pokojami-fizycznym, emocjonalnym, duchowym i umysłowym. Jeden z nich musisz zamieszkać, a resztę pielęgnować, wtedy człowiek lepiej się czuję.

 

Trzeba działać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, ale jak to trudne bardzo mondre słowa morze przyjedom jeszczet lepsze czeba być dobrej myśli chodź czasami nie da

 

-- 06 sty 2014, 20:09 --

 

amelia83, ja jak się czuje cisnom się łzy ale daje radę najgorzej jak jest cicho i samotnie wtedy jest najgorzej a ty jak się czujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się cieszę ja też myślę ze będzie lepiej ale czasami w to wotpie i nie umiem ukryć żalu złości i nic mi w zycu nie wychodzi i oby twuj stan był zawsze jak najlepszy nikomu nie życzę dola i rospaczy ty o tyle masz dobrze ze masz chłopaka o demnie dziewczyna odeszła i też nie umię się z tym pogodzić do nikogo nie mogę się zwięźyc nie mam bliskich osub pewnie nie tyko ja jeden takie jest życie i czeba się z tym pogodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domnie napewno nie bo całe życie wiatr w oczy już nie wieżę w cuda anelcia miło się z tobom rozmawia ale ja wypiłem lek i mało co widzę litery jak nie będę pisał to znaczy ze padlem :)

 

-- 06 sty 2014, 20:52 --

 

Warto żyć jest taka piosenka ja chciałem z sobom skoczy ale mi się nie udało i tak samo jak ty zyłas to tak samo ja żyje tyko mnie nikt nie spiera każdy ma swojom rodzinę i tyle a ja muszę iść do pracy żeby żyć a wiem ze nie dam rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szypko się podaje i dzięki bogu ze dobrze się czujesz

 

-- 06 sty 2014, 20:56 --

 

Lepiej o tym zapomniec

 

-- 06 sty 2014, 21:03 --

 

Amelja co poarabiasz ja chyba zaraz pade idę spać miło było z tobom rozmawiac jutro się zgadamy jutro wolne czy do pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×