Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktos daja rady o ktore nie prosilam albo robi uwagi bez sensu, jakby chcial cos wytknac.

Nie przepadam za ludzmi "hiper-spostrzegawczymi", w ich towarzystwie mam wrazenie, ze jestem na cenzurowanym (OK, to moje odczucie ale jak ktos obserwuje czlowieka niemal caly czas, znacie ten wzrok taksujacy jak komornik szafe to trudno obejsc sie bez takich wnioskow. Czasami miewam lekki tik nerwowy i raz pewna znajoma glosno w towarzystwie (po szczegolowej obserwacji, ktora staralam sie ignorowac) mowi: zauwazylam, ze tak robisz - a dlaczego? Odpowiedzialam rownie glupio: po to zebys miala o co zapytac. Mistrz cietej riposty ze mnie zaden ale juz mam od niej spokoj. Moglabym podobnych przykladow podac mnostwo: niby nic wielkiego a ktos niepotrzebna uwage robi i psuje atmosfere, a bez tego mogloby sie obejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już nikt nie zauważy, poza tym wstyd mi się przed kimś przyznawać, gdzie i jaką literówkę zrobiłem.

Aparacie jeden... ;):P:mrgreen:

 

-- 05 sty 2014, 14:19 --

 

Czasami miewam lekki tik nerwowy i raz pewna znajoma glosno w towarzystwie (po szczegolowej obserwacji, ktora staralam sie ignorowac) mowi: zauwazylam, ze tak robisz - a dlaczego? Odpowiedzialam rownie glupio: po to zebys miala o co zapytac.

Ciekawe jakie miała intencje... pewnie, żeby dowalić ;)

Bo nawet, jeśli w obawie i troski o Ciebie przycięłaby taką uwagę, to mogła Ci to powiedzieć na osobności, a nie przed całą rzeszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×