Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Niktita, to chyba oczywiste za co :P

Ale jeśli potrzebujesz odpowiedzi, to zajrzyj do wątku o gender, bo Nefertari ci tam wyjaśniła.

 

Postaraj się nie przeginać, żeby cię nie wyrzucono, bo nudzi mi się ostatnio, a zauważyłem że wczoraj odzywałem się tylko w tych wątkach, gdzie Ty się wypowiadasz, więc dostarczasz mi zajęcia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum jest naprawdę chore, przez chorych ludzi zarządzane! Ja się pytam, CZEMU ALICJA NIE DOSTAŁA OSTRZEŻENIA, jak ją raportowałem, że mnie porównuje z KIM DZONG UN'em! Największym zbrodniarzem XXI wieku? Jak tak może być? Kolejny przydupas, co jest nietykalny? Rzygać mi się chcę, jak widzę ile niesprawiedliwości jest na tym forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, i dlaczego znowu mnie wyzywasz? Pomijam fakt, że nie masz racji Toraz. A dwa - ja Ci wyjaśnię, skąd porównanie (nie wyzwisko - zauważ!), które tak Cię rozsierdziło: to wynika z Twoich wypowiedzi niestety, piszesz, że wprowadziłbyś system totalitarny? Ze odstrzeliłbyś tych czy tamtych? że 96% jest na straty... no to porównanie nasuwa się niestety samo.

W sumie się nie znamy, odpowiadam Ci zawsze argumentując, a Ty od razu wytaczasz swój arsenał... Tak bez złościwości: na spokojnie przeczytaj swoje wypowiedzi i reakcje na wypowiedzi innych - oceń to jeszcze raz... a może poproś mamę, tatę lub brata, żeby to ocenili z boku, bo nikogo na forum nie chcesz posłuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, Słonko... prowokujesz do awantur, a później dziwisz się, że ktoś czuje się urażony. Wyrażaj proszę swoje emocje w nieco subtelniejszy sposób... bez wyzwisk, obrażania innych... Jesteś w stanie to zrobić?

Postaraj się bo moja cierpliwość też się już powoli kończy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, Słonko... prowokujesz do awantur, a później dziwisz się, że ktoś czuje się urażony. Wyrażaj proszę swoje emocje w nieco subtelniejszy sposób... bez wyzwisk, obrażania innych... Jesteś w stanie to zrobić?

Postaraj się bo moja cierpliwość też się już powoli kończy...

 

Jak śmiesz nazywać mnie słonkiem! Ty trujący bluszczu! Jesteście wszyscy bezczelni! Czerwona ho... Władza! Precz z komuną niech żyje wolna POLSKA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak śmiesz nazywać mnie słonkiem! Ty trujący bluszczu! Jesteście wszyscy bezczelni! Czerwona ho... Władza! Precz z komuną niech żyje wolna POLSKA!!!

 

Oj... już dawno tak spontanicznie nie pojawił się na mojej twarzy uśmiech podczas czytania postów na tym forum :smile:

Wiesz... można Cię porównać do takiego małego, osamotnionego kotka, który syczy kiedy chce się go pogłaskać...

 

Słonko... idź na porządną psychoterapię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×