Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakim jesteś typem osbowości


ladywind

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszło mi:

 

ISTJ

Introvert(56%) Sensing(75%) Thinking(12%) Judging(11%)

 

You have moderate preference of Introversion over Extraversion (56%)

You have distinctive preference of Sensing over Intuition (75%)

You have slight preference of Thinking over Feeling (12%)

You have slight preference of Judging over Perceiving (11%)

Też jestem ISTJ tylko jeszcze bardziej introwertyczny i myślący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszy, to można powiedziec że introwertyk z krwi i kości ;)

Jak Ci się żyje w tym ekstrawertycznym świecie ?

 

Ciężko, ale chyba się przyzwyczaiłem(inni też, mowa o rodzinie). Wszystko potęguje lekka wada wymowy, która w stresujących sytuacjach objawia się tym, że się zacinam. Z tego wychodzi, że dziennie wymawiam kilkadziesiąt słów. Tym jako tako się nie przejmuję, chyba mam już całkowitą wbitę na wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dopisałam:

 

You have moderate preference of Introversion over Extraversion (56%)

You have marginal or no preference of Sensing over Intuition (1%)

You have moderate preference of Feeling over Thinking (38%)

You have moderate preference of Judging over Perceiving (44%)

 

Widzę, że jest 6 osób ISFJ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej bliskiej rodzinie są introwertycy, więc pewnie odziedziczyłem ogólnie introwertyzm. Ale tylko ja w rodzinie mam introwertyzm w formie patologicznej (cechy osobowości unikającej i schizoidalnej), tego już nie odziedziczyłem, chyba że po jakichś przodkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extravert(11%) iNtuitive(50%) Feeling(38%) Perceiving(11)%

 

You have slight preference of Extraversion over Introversion (11%)

You have moderate preference of Intuition over Sensing (50%)

You have moderate preference of Feeling over Thinking (38%)

You have slight preference of Perceiving over Judging (11%)

Tak, jak myślałam. Lubię improwizować i bardzo często się emocjonuję. I tak, jestem ekstrawertyczką... W związku z introwertykiem. Widać przeciwieństwa się przyciągają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QAbled,

Widać przeciwieństwa się przyciągają

Idziecie zapewne na mnóstwo (znaczenie) więcej niż w przeciętnym związku) kompromisów i nie jest to dla Was jakimś poważnym problemem. Albo też Wasz introwertyzm i ekstrawertyzm jest w dość umiarkowany (11% w teście daje jakieś wyobrażenie), stąd dobre zrozumienie panuje między Wami.

Napisałem tak dlatego ponieważ przyciągające się przeciwieństwa w związkach to jakiś absurd dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QAbled,
Widać przeciwieństwa się przyciągają

Idziecie zapewne na mnóstwo (znaczenie) więcej niż w przeciętnym związku) kompromisów i nie jest to dla Was jakimś poważnym problemem. Albo też Wasz introwertyzm i ekstrawertyzm jest w dość umiarkowany (11% w teście daje jakieś wyobrażenie), stąd dobre zrozumienie panuje między Wami.

Napisałem tak dlatego ponieważ przyciągające się przeciwieństwa w związkach to jakiś absurd dla mnie.

Postanowiłam poprosić go, by też ten test zrobił ;)

Wyszło mu INTJ Introvert(78%) iNtuitive(25%) Thinking(50%) Judging(56%)

 

Cóż, jesteśmy bardzo silnymi przeciwieństwami... Można powiedzieć, że się uzupełniamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QAbled, dość silnymi, jakby nie patrzeć jesteś silnym introwertykiem, jeśli można tak to nazwać.

On jest silnym introwertykiem, ja jestem lekką ekstrawertyczką (11%). We wszystkim się różnimy, poza częścią dot. Intuicji. Ale po tylu latach układa się między nami dobrze, ale długo trwało wypracowywanie kompromisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typ ISTJ.

Introvert(78%) Sensing(25%) Thinking(1%) Judging(33%)

You have strong preference of Introversion over Extraversion (78%)

You have moderate preference of Sensing over Intuition (25%)

You have marginal or no preference of Thinking over Feeling (1%)

You have moderate preference of Judging over Perceiving (33%)

 

Ludzie o typie ISTJ z reguły mają następujące cechy:

• cenią tradycję, bezpieczeństwo i spokojne życie (zgadza się)

• pracują długo i ciężko by wypełnić obowiązki (to zależy o jakie obowiązki chodzi)

• są lojalni i wierni (możliwe, nie mnie to oceniać)

• stabilni, praktyczni i bezpretensjonalni (j.w.)

• nie lubią robić rzeczy, które nie mają dla nich sensu (100% prawdy)

• nie lubią abstrakcyjnych teorii, jeśli nie widzą praktycznego zastosowania (zgadza się)

• urodzeni przywódcy (może i tak, ale raczej tylko gdy weźmie się pod uwagę kierowanie zza kurtyny)

• wolą pracować sami, ale potrafią współpracować w drużynie jeśli zajdzie taka potrzeba (zgadza się)

• są bardzo spostrzegawczy (nie zawsze)

• stanowią bogaty "magazyn" faktów, na którym polegają, aby zrozumieć problemy, które napotykają (zgadza się)

• głęboki szacunek dla faktów i konkretnych informacji (zgadza się)

• podejmują decyzje opierając się na logice i racjonalnym myśleniu (nie do końca, czasami na emocjach)

• nie lubią zmian, jeśli nie widzą w nich konkretnych korzyści (święta prawda)

• cenią strukturę i porządek w swoim środowisku (zgadza się)

• mają wysokie standardy swojego i innych zachowania (możliwe)

• są "dobrymi obywatelami mającymi na uwadze dobro społeczeństwa (nacjonalizm przede wszystkim :D )

ISTJ posiada jedną cechę, która w znaczny sposób pomaga im osiągnąć sukces – wytrwałość. ISTJ może zrobić niemalże wszystko co postanowił, że zrobi. (czasem ciężko jest z mobilizacją)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to tak wygląda (też mi wyszło ISTJ):

 

• cenią tradycję, bezpieczeństwo i spokojne życie (co do tradycji, to mi jest obojętna, co do reszty to cenię w skrajnej formie, obiektywnie lekkie zachwianie spokoju, bezpieczeństwa jest dla mnie czymś bardzo nieprzyjemnym)

• pracują długo i ciężko by wypełnić obowiązki (nie)

• są lojalni i wierni (raczej tak)

• stabilni, praktyczni i bezpretensjonalni (raczej tak)

• nie lubią robić rzeczy, które nie mają dla nich sensu (zdecydowanie tak)

• nie lubią abstrakcyjnych teorii, jeśli nie widzą praktycznego zastosowania (nie; lubię wiele teorii, hipotez)

• urodzeni przywódcy (zdecydowanie nie, bardziej urodzony "poddany")

• wolą pracować sami, ale potrafią współpracować w drużynie jeśli zajdzie taka potrzeba (nie do końca; wolę pracować albo całkiem sam, albo żeby ktoś mnie całkiem wyręczył, nie lubię robienia czegoś wspólnie)

• są bardzo spostrzegawczy (nie zawsze)

• stanowią bogaty "magazyn" faktów, na którym polegają, aby zrozumieć problemy, które napotykają (raczej nie)

• głęboki szacunek dla faktów i konkretnych informacji (raczej tak)

• podejmują decyzje opierając się na logice i racjonalnym myśleniu (nie do końca, czasami na emocjach)

• nie lubią zmian, jeśli nie widzą w nich konkretnych korzyści (raczej tak)

• cenią strukturę i porządek w swoim środowisku (średnio, zależy czego ma konkretnie dotyczyć)

• mają wysokie standardy swojego i innych zachowania (mam bardzo wysokie oczekiwania pod kątem zachowania swojego i innych)

• są "dobrymi obywatelami mającymi na uwadze dobro społeczeństwa (nie myślę za bardzo o dobru społeczeństwa)

ISTJ posiada jedną cechę, która w znaczny sposób pomaga im osiągnąć sukces – wytrwałość. ISTJ może zrobić niemalże wszystko co postanowił, że zrobi. (nie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio chorobliwie unikam kontaktów(choć czasem na siłę próbuję się zmusić,jestem pragmatykiem do bólu jeśli czegoś nie pojmę z praktycznej i statystycznej strony nawet się za to nie biorę,mam wieczny lęk przed przyszłością a na koniec wstydzę się w towarzystwie o czymkolwiek rozmawiać bo moja wiedza ogranicza się do podstaw wiedzy ewentualnie jak wleję w siebie parę czasem parenaście butelek piwa zaczynam być wylewny i poruszyć towarzystwo. Introwertyzm(na chwilę jakieś 80%), pragmatyzm(100%),nieśmiałość(pewnie z 60% będzie),Uczucia(może jakieś 40% z czego 30 bolesnych). Jak na razie usilnie próbuję to zmienić jestem na psychoterapii staram się znajdywać czas na resztki znajomych,biorę leki stabilizujące mnie emocjonalnie i staram się nie pomagać sobie alkoholem czyli jeszcze sporo pracy przede mną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INFP

Introvert(100%) iNtuitive(38%) Feeling(12%) Perceiving(11)%

You have strong preference of Introversion over Extraversion (100%)

You have moderate preference of Intuition over Sensing (38%)

You have slight preference of Feeling over Thinking (12%)

You have slight preference of Perceiving over Judging (11%)

 

INFP - Portret Uzdrowiciela

Uzdrowiciele prezentują światu spokojną i łagodną twarz. Mogą wydywać się nieśmiali lub pełni rezerwy, ale wewnątrz są pogodni i troskilwi bardziej niż pozostałe typy. INFP trzymają pieczę nad życiem wewnętrznym kilku wyjątkowych osób. Ich wielką pasją jest likwidowanie konfliktów, które sprawiają kłopoty jednostkom i dzielą grupy. Uzdrowiciele dbają o zdrowie swoje, bliskich i społeczeństwa.

 

Mają oni głębokie poczucie idealizmu, które pochodzi od wyczuwania, co jest dobre, a co złe. Pojmują świat jako miejsce etyczne i honorowe, pełne niezwykłych możliwości. Żeby ich zrozumieć, musimy zdać sobie sprawę z tego, że ich głębokie zaangażowanie w czynienie dobra jest prawie całkowicie bezgraniczne i bezinteresowne i inspirując ich ono do nadzwyczajnych poświęceń w imię tego, w co wierzą. Odróżniają sie od reszty ludzi swoją powściągliwością i małą liczebnością (mniej więcej jeden procent populacji),

 

INFP mogą poczuć się nawet bardziej odizolowani przez swój idealizm. Ich odrębność może dawać im się we znaki w dzieciństwie, kiedy to są często niezrozumiani. Żyją oni w dzieciństwie przepełnionym fantazją – to oni są książętami i księżniczkami z bajek – stosunek, który niestety jest potępiany, albo nawet karany przez wielu rodziców. Wskutek rządań rodziców, aby zeszli na ziemię, Uzdrowiciele zaczynają wierzyć, że bycie marzycielem i fantazjowanie jest czymś złym.

 

 

W pracy INFP łatwo przystosowują się, są otwarci na nowe pomysły i informacje, są cierpliwi w stosunku do skomplikowanych problemów i sytuacji, ale nie do zwyczajnych drobiazgów. Są świadomi uczuć innych ludzi i zwykle są w dobrych stosunkach z nimi. Z powodu ich głęboko zakorzenionej powściągliwości, są zadowoleni również pracując samodzielnie. Podczas podejmowania decyzji, Uzdrowiciele słuchają głosu serca. Przejawiają zainteresowanie działalnością naukową i wykazują, podobnie jak pozostali Idealiści, nadzwyczajny talent językowy. Mają dar interpretowania opowieści i tworzenia ich i dlatego często piszą w sposób poetycki. Często słyszą wezwanie do wyjścia w Świat aby pomagać innym. Wydają się być na to gotowi, nawet, jeśli muszą poświęcić swój wlasny komfort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTJ

Introvert(67%) iNtuitive(6%) Thinking(1%) Judging(11%)

You have distinctive preference of Introversion over Extraversion (67%)

You have slight preference of Intuition over Sensing (6%)

You have marginal or no preference of Thinking over Feeling (1%)

You have slight preference of Judging over Perceiving (11%)

 

 

Coś chyba jest słabo z moim myśleniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×