Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Variable, Dokładnie :P

Choć wątpie czy ktokolwiek poza mną bedzie ;)

Pobudka o 5 . :twisted:

Nawet się cieszę .Nareszcie do szkoły :mrgreen:

 

Kestrel, Kogoś musi być :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, Mój rocznik w tym roku je zapomni :twisted:

 

A ja na szczęście ( nie że niby nie zdałam :blabla: ) mam jeszcze roczek do radości ,że nie muszę decydować :P

 

Kestrel, Na klatkę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was co dobrego? Byłem cholernie zmęczony po sylwestrze myślałem, że usnę o 22-23, a tu bach... boje się usnąć, boje się tracić czas, problemy gonią szczególnie te finansowe zaniedbane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie meczy dzisaj mocne pobudzenie, mam zaczac brac nowy lek. Moze mi coś pomoże. Jeden psychiatra do ktorego poszedłem ze tak powiem z ulicy, mi go przepisal a dzis byłem u swojego stalego i potwiedził ze dziala. Mysle ze musze tez zmnienc tryb zycua na zycie w dzien a nie w nocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie meczy dzisaj mocne pobudzenie, mam zaczac brac nowy lek. Moze mi coś pomoże. Jeden psychiatra do ktorego poszedłem ze tak powiem z ulicy, mi go przepisal a dzis byłem u swojego stalego i potwiedził ze dziala. Mysle ze musze tez zmnienc tryb zycua na zycie w dzien a nie w nocy...

 

Oby pomógł. A co do trybu życia... warto to zmienić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory całkiem niezle dawalem rade na coaxlui. W sumie fajne czasy mimo, nerwicy. Pamietam praca, sklep i zakupy ponizej, picie mleka przy aucie, pozniej

powrot do chaty, pozniej forum, ze dwie godzinki, wyjazd o 23 do znajomego orchoniarza pogadac, pozniej okolo 2 w nocy powrot i forum do 4 i tak zlatywal dzien.

 

-- 03 sty 2014, 01:03 --

 

Co sie dzieje zenikt nie pisze????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×