Skocz do zawartości
Nerwica.com

[LUBLIN]


Rekomendowane odpowiedzi

Zwyczajnie mam pewne problemy jak inni na tym forum ;) Od wielu lat, ale jest coraz gorzej i właśnie doszłam do momentu, w którym zdałam sobie sprawę, że sama sobie nie poradzę, a dalej nie można wegetować, trzeba spróbować żyć. Więc jeśli ktoś mógłby mnie wspomóc jakimś namiarem będę wdzięczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu akurrat męzczyzna?
Bo wydają mi się bardziej konkretni (być może oceniam na podstawie lekarzy, a to co innego, ale jednak takie mam wrażenie).

 

Ja znowu nie lubie mężczyzn psychologów bo próbują mi tatusiować. Dobrze mi się gada z konkretnymi babkami :) tylko trzeba się przy nich bardziej wysilić w pracy nad sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wiem, że to mój pierwszy post na tym forum i od razu wyskakuję z "prośbą", ale może pomożecie? Poszukuję seksuologa w Lublinie. Wpisanie tego hasła w google niewiele daje, mało jest opinii. Może ktoś z Was korzystał z usług tego typu specjalisty i będzie w stanie kogoś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję dobrego psychiatry / psychoterapeuty / seksuologa z Lublina. Najlepiej 3in1.. . W każdym razie osoby który przejdzie ze mną psychoterapię, przepisze tabletki w razie czego i pogada na temat spraw seksualnych..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję dobrego psychiatry / psychoterapeuty / seksuologa z Lublina. Najlepiej 3in1.. . W każdym razie osoby który przejdzie ze mną psychoterapię, przepisze tabletki w razie czego i pogada na temat spraw seksualnych..

 

 

Jesli chodzi o psychiatre to polecam dr. Joannę Wójcicką przyjmuje we wtorki i środy na Karłowicza.

 

Albo dr Gustawa Kozaka (prywatnie-Psychosoma ul.Kolorowa);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×