Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, zapomnialas chyba dodac jak obie naskoczylyscie na mnie w pon wpieprzajac sie z buciorami w z sprawe o ktorej nie mialyscie pojecia,,, a teraz z siebie ofiare robisz? Nie wiem czy Ty swojego zycia nie masz czy masz cos nie halo z glowa ze piszesz takie bzdury? Mnie atakowac mozna bezkarnie i wtedy jest dobrze? za cos to ostrzezenie masz I tyle w tym temacie.

Ciekawe rzeczy akurat mam informacje zupełnie inne. Wszelkie uwagi kieruj do Candy bo to ona napisała do Ciebie o Pawel ja mam w nosie Wasze sprawy sam Paweł mi głowę zawracał dwie godziny na gg a na drugi dzień naskoczył. Ok niech cię broni ja się odniosłam tylko do tego, ze ode mnie chciał porady a miał Ciebie od tego i cóz takiego Ci napisałam. A z głową to chyba tekst nie bardzo taki pasuje na takim forum ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leze sobie spokojnie nawet sie zdrzemnalem okolo 16, raptem przypomiam sobie, ze apteka moze byc czynna do ktorejs godziny bo dzisiaj nowy rok, i od razu skok cicnieania, jak lezalem tak sie ubralem do samochodu. Szedłem do auta to czulem sie spokojny, jade do apteki i mysle ze pewnie bedzei zamniketa

gdzie kupie lek. W sumie przychalem juz nakrecony, pozniej mysle - pewnie nie bedzie leku. No i wyszedlem spoety chociaz lek kupilem. Ale cały spkoj szlat trafil.

Przed to pobudzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, zapomnialas chyba dodac jak obie naskoczylyscie na mnie w pon wpieprzajac sie z buciorami w z sprawe o ktorej nie mialyscie pojecia,,, a teraz z siebie ofiare robisz? Nie wiem czy Ty swojego zycia nie masz czy masz cos nie halo z glowa ze piszesz takie bzdury? Mnie atakowac mozna bezkarnie i wtedy jest dobrze? za cos to ostrzezenie masz I tyle w tym temacie.

Ciekawe rzeczy akurat mam informacje zupełnie inne. Wszelkie uwagi kieruj do Candy bo to ona napisała do Ciebie o Pawel ja mam w nosie Wasze sprawy sam Paweł mi głowę zawracał dwie godziny na gg a na drugi dzień naskoczył. Ok niech cię broni ja się odniosłam tylko do tego, ze ode mnie chciał porady a miał Ciebie od tego i cóz takiego Ci napisałam. A z głową to chyba tekst nie bardzo taki pasuje na takim forum ;

Coz siejesz zamet na forum wiem to od kilku osob i stwarzasz konflikty zamiast sie zajac soba i swoimi sprawami. Ja bede ponad to ;) powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, tak wiem nawet kto mi d obrabia za plecami. I jest to osoba właśnie z grupy Zjednoczonych Stanów Lękowych ;) tylko, że mi szkoda czasu na takie potyczki;) ja ci napisałam tylko tyle, ze ma od tego Ciebie od porad skoro kręcicie ze sobą a nie mnie i cóz takiego okropnego kobieto Ci powiedziałam. Masz 37 lat a nie 15 nie obraziłam Cie niczym by były takie jazdy. Mnie Wasze sprawy nie interesują nie pamietasz jak nawet z Pawłem pisac nie chciałam bo nie chciałam miec potem problemów z Tobą pokazac tu prywatną wiadomość? Kobieto zastanów się trochę mam w nosie Wasze sprawy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, Nie piłem, nie bawi mnie już alkohol. Poszedłem tylko do siostry i szwagra na imprezę, bo dzwonili żebym chociaż na troche przyszedł. Miałem zaraz wracać, ale taka fajna impreza,wspólne śpiewy i fajne dziewczyny , że zostałem do trzeciej :D

 

wieslawpas, No i elegancko, że sie dobrze bawiłeś, chociaz jakąś laskę mogłeś za tyłeczek złapać :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×