Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

neon, dokladnie. Ja w sumie na żadnych forach do tej pory sie nie udzielalam. I dla mnie to jednak bardziej miesjce, zeby podzielic się jakims doswiadczeniem, czy zapytac o rade itd. A tu fajnie oczywiscie wejsc pogadac, ale duzo piszecie, ja potem nie mam czasu nadrabiac, nie wiem co sie dzieje ;) a znow jak usiade i jestem tu jakis czas, to caly czas to odswiezanie itd. No nie wiem... jakos mam wrazenie, ze za duzo czasu jednak na to idzie :-/

 

A jeszcze jak dolozy sie fakt, ze to nie sa prywatne rozmowy tylko bardzo publiczne, to tez troche mi sie czasem odechciewa :( Ostatnio chyba bardziej na Atakach cos pisalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tosia_j, ale ze to czat jest do niczego<???> Za bardzo nie rozumiem :roll:

Stal sie synonimem marchewki dla wybranych....?

Tosiu chcesz jeść nadpsutą marchewkę ? Po ostatnim zachowaniu założyciela tej tajnej grupki na facebooku jest rozczarowana. Załuje, ze poświęciłam mu tyle uwagi bo zupełnie na to nie zasłuzył. Jak mu przytakujesz jesteś super masz inne zdania zbieraj zabawki i wypier***. ;) Dobrze, ze tematem na forum nie rządzi kto może sie udzielać tutaj. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, witaj co tam słychać?

neon, ale wygadywanie wieku jednej osoby w obrazliwy sposób a moja obrona tejże osoby na wątku jest odbierywana przez innych jako sianie zamętu to co jest nie halo i mocno zabawne. ;) Ta osoba co obraziła powinna przeprosić publicznie a nie robić siebie ofiary tym bardziej, że już ta osoba zostala przeproszona a gromy i wszelkie ataki skierowane na mnie bo kozioł ofiarny musi byc a jakże. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, zapomnialas chyba dodac jak obie naskoczylyscie na mnie w pon wpieprzajac sie z buciorami w z sprawe o ktorej nie mialyscie pojecia,,, a teraz z siebie ofiare robisz? Nie wiem czy Ty swojego zycia nie masz czy masz cos nie halo z glowa ze piszesz takie bzdury? Mnie atakowac mozna bezkarnie i wtedy jest dobrze? za cos to ostrzezenie masz I tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×