Skocz do zawartości
Nerwica.com

... marzy mi się ...


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

Reiben,

Wchodzisz w start i tam masz opcję uśpij (to inna nazwa hibernacji) albo hibernacja, w zależności od systemu jaki posiadasz. Nie dziękuj. Przywykłem do tego, że umiem spełniać marzenia innych ludzi. :twisted:

 

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domek z ogrodem, z drzewkami jabłoni, wiśni i hamakiem, z krzakami porzeczki, grządkami marchewki, z wydzielonym kawałkiem dla tymczasowych psów i kotów, z trawą na dachu, na której można się będzie opalać w lecie, wokół cisza i spokój, przyjaźni sąsiedzi, lokalne ekologiczne warzywa, dużo zieleni i mało komarów. i żeby to wszystko było w Warszawie. aha i wygrana w totolotka, najlepiej jakaś kumulacja. i żeby Wladimir Kliczko lub ewentualnie Robert Downey Jr smażyli mi w kuchni wegańskie placki i podawali do łóżka na śniadanie. razem z witariańskim zielonym szejkiem. i jeszcze żebym znalazła pasję i mogła się realizować, żeby moje życie nie było bezproduktywną wegetacją. i żeby mi ktoś pokazał, że szczęśliwa miłość istnieje, żebym mogła uwierzyć, że ludzie są w ogóle zdolni do bezwarunkowej i asertywnej miłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeżyć to życie jeszcze raz ale na wesoło bez tego gównianego napięcia, smutku, bólu...

Przeżyć to życie inaczej z poczuciem spełnienia i radości w każdej chwili jego trwania.

 

byłby to piękny sen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Marzy mi się:

 

- pierwszy pocałunek

- odwzajemniona miłość

- dostać się w końcu po 3 latach na wymarzone studia

- depilacja laserowa całego ciała

- płaski brzuch, nieco większe usta i biust

- wyjazd na zawsze za granicę

- dowiedzieć się, jak to jest być szczęśliwą i szczerze się śmiać (= nie mieć smutnej miny)

- prawo jazdy i samochód (ale żeby zdobyć prawko musiałyby mi najpierw zniknąć pewne problemy, bo spowoduję wypadek :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×