Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w rodzinie jest taka osoba, która boi się o córkę, że dostanie gorączki, że będzie chora i co ona wtedy zrobi, że po świętach będzie pełna przychodnia, że nie prześpi nocy, że dziecko nie będzie jadło czy brało leków. Chyba też to jest jakaś choroba, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Witaj :)

 

 

kasiątko, U mnie nawet tak bardzo nie strzelali o 00.00... Pewnie oludzie juz tak pieniedzy nie maja bo wszytko poszło w góre :evil:

 

-- 01 sty 2014, 14:18 --

 

Faraway, hej :* I jak było???

 

-- 01 sty 2014, 14:19 --

 

amelia83, :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim osobistym prywatnym zdaniem- ten czat rozwala wątek. Tworzy elitę wybranych i resztę odrzuconych. Mi jednakowoz wystarcza pogadac w wątku

Czuje sie zaszczycona ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim osobistym prywatnym zdaniem- ten czat rozwala wątek. Tworzy elitę wybranych i resztę odrzuconych. Mi jednakowoz wystarcza pogadac w wątku

Czuje sie zaszczycona ;p

Ale nie czat rozwalil watek tylko osoby ktore wpon zaczely tu robic jazde i sie wtracac w sprawy o ktorych nie mialy zielonego pojecia a na czacie jestes zawsze mile widziana Tosiu :***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim osobistym prywatnym zdaniem- ten czat rozwala wątek. Tworzy elitę wybranych i resztę odrzuconych. Mi jednakowoz wystarcza pogadac w wątku

Czuje sie zaszczycona ;p

Ale nie czat rozwalil watek tylko osoby ktore wpon zaczely tu robic jazde i sie wtracac w sprawy o ktorych nie mialy zielonego pojecia a na czacie jestes zawsze mile widziana Tosiu :***

Na razie to ja koncze sie wtracac w sprawy ktorych do konca nie rozumiem. Tylko mi przykro ze jedni na czacie a inni nie....juz niezaleznie kto ma rację

A mowiliscie niedawno "trzymajmy sie razem"

Edytowane przez tosia_j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×