Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sylwester 2013/2014


jetodik

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego dobrego w 2014 roku dla nerwicowcow, depresjonistow i innych degeneratow spolecznych :). Zeby ten rok zmienil wasze zycie o 180 stopni
Mnie wystarczy o 90 stopni :mrgreen:

 

Najlepszego! I żebyście zaglądali na nerwica.com mimo cudownych zbiorowych ozdrowień

large.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w tym roku cisza, ludzi prawie na ulicach nie ma, fajerwerków mało. Nuuuda! :P Po powrocie do domu pies się ucieszył na mój widok, więc doła póki co jeszcze nie mam. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu sie wkur*lam

http://demotywatory.pl/4262322/A-ty

jakis bezmozg wstawil to na fejsa chyba dla tanich, melodramatycznych, emocjonalnych ochow achow

Sorry, u nas dopiero 23.15 - zapomnialam ze w Polsce inny czas obowiazuje. To Wy juz po toascie.

Najlepszego w takim razie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie słyszę sporo fajerwerków już, ale widoczność zerowa :D No cóż. Te z Sydney mi wystarczą. :D Otwieram ptasie mleczko, ktoś ma ochotę? :D

 

Ja mam ochotę :) może choć to mi poprawi nastrój bo jest do d...

A proszę bardzo, częstujta się, starczy dla wszystkich. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Nowym Roku życzę Wam Wszystkim duuużo zdrowia tego fizycznego i psychicznego, szczęścia, radości aby każda chwila była tą radosną, aby na Waszych twarzach zawsze gościł uśmiech, realizacji wyznaczonych celów, spełnienia najskrytszych marzeń i tego co sobie tylko zapragniecie. :] :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, to moje rafaelki zjedzone. I baklavy.

A jest jeszcze takie jebitne opakowanie toffifee, jakies slodycze Cadbury i ciastka w pudelku (pieron wie co zacz).

Sie panie i panowie czestuja starczy dla wszystkich.

Zostal tez baileys, pol litra smirnoffa w ozdobnej butelce (moje dzielo) okutej metalem, pozlacanej i takie tam...

Zdziebko bigosu tez sie znajdzie.

A ja znalazlam wakacje na czerwiec, 10 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2014!!! Przede wszystkim zdrowia, wielu sił i spełnienia marzeń! szampan.gif:mrgreen:

 

 

Oprócz smsa od kolegi z dzieciństwa otrzymałam drugiego, tylko nie wiem od kogo, bo nie mam go w kontaktach :lol: Ale głupio mi spytać "kim jesteś" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×