Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

395 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      240
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, ja już 7 tydzień na esci i chyba się z nim pożegnam. Dostaje jakieś telepawki w środku, jestem nabuzowany, tak jakbym w ogóle nie brał leku, a miałem już kilka normalnych chwil....szkoda, że po tak długim czasie brania, zrobiło się jakby gorzej...szkoda tych 7 tygodni...

A co wy myślicie??? Co robić??? Wizytę mam dopiero na połowę stycznia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic, rano jak się budzę od razu nachodzą mnie dziwne myśli, że sobie nie poradze, że nie wytrzymam, poza tym mam dziwne uczucie w mięśniach i stawach, lekkie zawroty głowy, nie możność zrelaksowania się...a było już z tym wszystkim lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Tritico to jest przecież SSRI, teraz o nim pierwszy raz czytam bo mnie jakos nigdy nie interesował, nie mam pojecia po co lekarz mi chciał go wcisnać do paroksetyny jako jej potencjalizacja

Kloss, chodzi mi o samopoczucie? (dobre/złe/obojętne), napęd, energia, motywacja,lęki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×