Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

neon, no ja kobitę mam i narzekać na nią nie mogę, ty też jesteś spoko, ale to było wiadome że jak jest jakieś skupisko ludzi to zawsze będą jakieś problemy , nie potrzebnie się wplątałem w to :) no ale cóż bywa pogadałem z każdym nikogo nie oceniam nie mam prawa 8) będzie co ma być zawsze takie problemy biorą się z małych rzeczy a potem dorabia się resztę i dalej się brnie tym gorzej , także jednak moje motto z dystansem do wszystkiego się potwierdza teraz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi i na Płatku i na Candy. Moge przeprosić Candy za to okreslenie, lub Ciebie jeżeli poczułeś się urażony. Nie szukam konfliktów i zależy mi na tym żeby znów zapanował tu porządek. Nie stawiaj mnie w sytuacji Candy albo Płatek bo to nie fair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge przeprosić Candy za to okreslenie

ale chcesz przeprosić? Uważasz że płatek róży postąpiła okej czy nie? Jeśli okej to za co masz przepraszać? I dlaczego w ogóle to Ty masz przepraszać za kogoś innego?

 

-- 31 gru 2013, 16:18 --

 

Nie stawiaj mnie w sytuacji Candy albo Płatek bo to nie fair.

Stawiam Cię w Twojej sytuacji, ciekawe czy ją rozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge przeprosić Candy za to okreslenie

ale chcesz przeprosić? Uważasz że płatek róży postąpiła okej czy nie? Jeśli okej to za co masz przepraszać? I dlaczego w ogóle to Ty masz przepraszać za kogoś innego?

 

-- 31 gru 2013, 16:18 --

 

Nie stawiaj mnie w sytuacji Candy albo Płatek bo to nie fair.

Stawiam Cię w Twojej sytuacji, ciekawe czy ją rozumiesz.

 

Nie uważam że Płatek postąpiła okej, tak samo nie wiem czy Candy postąpiła ok oceniając Płatka. Przepraszam, bo czuje się stroną w tym konflikcie i biore część odpowiedzialności na siebie. Tobie Candy jest bliższa, więc słusznie jej bronisz, dla mnie bliższy jest Płatek, bo wyciągnęła mnie z depresji i wspiera jak tylko sie da, wtedy miała gorszy dzień. Zanim poznałem Płatka nie potrafiłem nawet rozmawiać przez telefon, potem to sie zmieniło. Nie jestem pod pantoflem bo nie łączy nas żadna poważniejsza relacja, w przyjaźni nie ma pantoflarzy.

Ja chce skonczyć ten temat, żeby został w starym roku, żeby nowy był lepszy i przyjemniejszy i mam nadzieje że zaproszenie na 04 01 jest aktualne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×