Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

DżejnRołs, ale ciągle żyjesz? Więc pomyśl, kurczę tyle razy miałam zawały, udary, a ciągle żyję? Ile razy będę się oszukiwać, że coś mi dolega, że jestem chora? To moja kochana nerwica chce mi dać w kość, a ja jej wierzę mimo, że jestem zdrowa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DżejnRołs, a wiesz, że zawał to nie tylko ból w klatce? No właśnie. I, że zawał serca u tak młodej osoby, bez towarzyszących schorzeń, po prostu się nie zdarza?

 

Do zawału, czyli martwicy serca, dochodzi w wyniku zamknięcia naczynia wieńcowego. Naczynia wieńcowe to naczynia, które dostarczają tlen do serca. Jeżeli krew przestaje w nich płynąć - serce ulega niedotlenieniu, a komórki mogą obumierać. Naczynia wieńcowe ulegają zwężeniu w przebiegu miażdżycy, co jest spowodowane nieprawidłowym odżywianiem się, wysokim poziomiem cholesterolu, a taki proces trwa wiele lat.

 

Więc Moja Droga (mam nadzieję, że się nie obrazisz za określenie ;p), nie ma takiej opcji żebyś miała zawał, a że nasza kochana nerwica jest podstępną chorobą to będzie Cię brała z każdej strony. A żeby osłabła to musisz przestać jej wierzyć i po części też sobie, bo TY jesteś zdrowiutka jak ryba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DżejnRołs, i udało Ci się go wtedy złamać? :P Bo mi za pamiętnych czasów wstrzykiwał relanium i kazał do domu uciekać :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×