Skocz do zawartości
Nerwica.com

bardzo fatalny stan


Lutek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od od czerwca tego roku mój stan się wogóle nie polepsza od kilku tygodni jest wręcz fatalnie od kilku dni jest takie zaostrzeżenie choroby że nie wiem co np. pare dni temu tak mi się chciało wyładować emocje że poszedłem z mamą do garażu zamknąłem sie w aucie i się darłem aż do nieprzytomności, w 2 dzień świąt cały dzień marudziłem palić czy nie palić bo mam takie natręctwo że jak chociaż 1 dzień niue zapale to że mame zabije no a ja się chciałem temu sprzeciwstawić i mnie tak męczyło cały dzień, wczoraj byłem u cioci ale że miałem przy sobie 50 zł a koło cioci jest pizza a jechaliśmy tam z mamą i z babcią to ja chciałem ściemnić mamie że nie chce tej pizzy żeby móc za tą kase alkohol na Sylwka kupić ale ja się oczywioście przyznałem i potem się zaczęło męczenie mamy i wszystkich takim gadaniem ...... mama po co ja Ci to powiedziałem no po co rozumiesz że jak bym Ci tego nie powiedział to bym se kupił alko i tak ze 20 razy, dzisiaj to już była masakra zaczęło się od tego że kupiłem ten alkohol i coś mi się zdawało że jak go kupiłem to że chyba mame zabije czy coś nie pamiętam już dokładnie i że się jej musze wydrzeć a wogóle miałem najpierw zapalić i dopiero zadzwonić a ja najpierw zadzwoniłem i potem panika że nie moge rzucić w Sylwestra potem ta myśl którą się wydarłem mamie do telefonu powróciła ale gnębiło mnie czy jej zadzwonić i się wydrzeć czy nie i tak cały czas się pytałem taty i babci czy mam dzwonić czy nie potem miałem że musze do niej zadzwonić żeby jej nie zabić a za chwile mi się zrobiło że że może mi się tak zrobić ze w trakcie darcie mi przeskoczy impuls na to że ja jednak zabije a potem mi się zreobiło że mam i tak się drzeć bez względu na to czy ją zabije czy nie potem poszłem zapalić papierosa na klatke i miałem zaś te jepane dwubiegunowe myśli jedna w tą stronę i jedna w tą strone w efekcie nie umiałem wstać z betonu i mnie musieli rodzicie wsunąć do domu często też tak mam żę coś powtarzam i po powtórzeniu musze przełknąć śline a jak nie przełknę to mi się znowu zdaje i musze wypluwać śline 3 razy

 

 

 

 

}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×