Skocz do zawartości
Nerwica.com

Piękne umysły czyli spam działu Schizofrenia


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie jest sporo zadowolonych uzytkownikow abilify

jak tam Marcin u Ciebie ?

U mnie w porządku, wszystko po staremu, tylko trochę monotonnie. A u Ciebie?

u mnie atak natretnych mysli :( jakos musze sobie z tym poradzic, bo 10,01 mam kolokwium z analizy matematycznej

 

-- 30 gru 2013, 19:13 --

 

amelia83, jaką farbę kupiłaś, kochana? :smile:

Ameli nie wyszedl kolor jaki chciala, kupila farbe ale opakowanie bylo puste i teraz ma rudą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opakowanie było puste? To trzeba oddać do reklamacji.

Paweł, do 10 stycznia jeszcze sporo czasu, dasz radę.

 

-- 30 gru 2013, 18:15 --

 

Ja robię dzisiaj ostateczną korektę książki, którą pisałam w wakacje - po składzie. I wyobraźcie sobie, że zmieniono mi tytuł książki bez mojej wiedzy, jestem wkurzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opakowanie było puste? To trzeba oddać do reklamacji.

Paweł, do 10 stycznia jeszcze sporo czasu, dasz radę.

ale sa jeszcze inne przedmioty ktore trzeba ogarnac, zdradz mi jakis sekret jak sie skutecznie do tego zabrac, Ty robisz tyle rzeczy i dajesz arde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są momenty, w których patrząc w lustro odczuwam przeogromne przerażenie, tak bardzo pewna jestem, że to co widzę w lustrze to nie jestem ja. Z oczu zagląda prześmiewcza siła, wykrzywia mi usta w szyderczy półuśmiech, stygnie cała w tej upiorności. A ja w środku boję się cała, chcę krzyknąć, żeby mnie ktoś wypuścił, to nie jestem ja, nie jestem, przysięgam, to nie ja. Ale usta nie otwierają się. Nie reagują nawet. Gdyby kącik ust choćby drgnął wiedziałabym, że to ciało mnie słyszy, ale nie dzieje się nic. Im bardziej chcę okazać strach, tym upiorniejszy obraz widzę w lustrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sa jeszcze inne przedmioty ktore trzeba ogarnac, zdradz mi jakis sekret jak sie skutecznie do tego zabrac, Ty robisz tyle rzeczy i dajesz arde

Ludzie często się mnie o to pytają, a tak naprawdę to po prostu zamiast zastanawiać się nad tym, czy dam radę, czy zdążę, trzeba po prostu robić, usiąść od rana i działać. Przynajmniej ja tak robię ;)

 

nazywam się niewarto, jak notes cos juz w nim zapisałaś? ;)

Karinko, jeszcze nie, ale mam nadzieję, że już niedługo znajdę czas na takie przyjemności jak pisanie wierszy. Na razie ogarniam pilne naukowe sprawy, ale już prawie wszystko ogarnięte. :smile:

 

-- 30 gru 2013, 21:46 --

 

A tak w ogóle Paweł to ja jeszcze nie zaczęłam się uczyć do kolokwiów i egzaminów, nie miałam na razie czasu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano skończyłam robić korektę wielkiej książki, którą nie ja tłumaczyłam i długo nad nią siedziałam, bo błędów było sporo.

A przed chwilą skończyłam robić adiustację mojej książki, już ją spakowałam, jutro wysyłam pocztą. W sumie to były dwie rzeczy, które pilnie musiałam zrobić. Teraz już spokojnie przygotuję sobie zajęcia dla studentów - w najbliższą sobotę przez cały dzień prowadzę zajęcia.

Co to jest vicebrol? Ja w ogóle nie piję kawy, i śpię zwykle ok 11 godzin dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vicebrol wo winpocetyna, poprawia ukrwienie mozgu

 

-- 30 gru 2013, 22:53 --

 

Rozszerza naczynia krwionośne, zwiększa przepływ krwi przez naczynia mózgowe, naczynia siatkówki oraz w uchu wewnętrznym. Łagodzi objawy neurologiczne spowodowane niedostatecznym ukrwieniem OUN. Poprawia metabolizm i moduluje uwalnianie neuroprzekaźników w OUN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×