Skocz do zawartości
Nerwica.com

Piękne umysły czyli spam działu Schizofrenia


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

nynu28, dostalas betahistine? na te zawroty , choroba

Meniera to powazna choroba blednika...

 

-- 24 gru 2013, 14:29 --

 

nynu28, bierzesz jakies leki, bylas u psychiatry w ogole? Bo na nawidzenie przez ducha bym nie liczyla i nie chodzila po jakis marnych uzdrowicielach szkoda kasy na szarlatanow a i nie ma sobie co w,awiac nawiedzen tylko isc do lekarza po diagnoze i leki. Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jestes w śród swoich, opowiedz nam coś o sobie, a zacznijmy od tego jakie leki bierzesz lub brales ?

Na imię mam Dariusz, mam 23 lata, obecnie biorę Zalastę 20mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz pomowic o tym jak to sie zaczęło czy jeszcze nam nie ufasz ? U mnie od eksperymentow z psychodelikami, a co sie potem działo to chora jazda. Z ulicy zgarnęła mnie policja wklepali mi pałą aż przyjechałą karetka, i poszedłem w pasy na odziale ;) ot taka historyjka na temat tego w jakim fajnym panstwie zyjemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nynu28, dostalas betahistine? na te zawroty , choroba

Meniera to powazna choroba blednika...

 

-- 24 gru 2013, 14:29 --

 

nynu28, bierzesz jakies leki, bylas u psychiatry w ogole? Bo na nawidzenie przez ducha bym nie liczyla i nie chodzila po jakis marnych uzdrowicielach szkoda kasy na szarlatanow a i nie ma sobie co w,awiac nawiedzen tylko isc do lekarza po diagnoze i leki. Powodzenia :)

 

Witaj :)

tak od o.k 2l biorę mocna dawki betanil forte i to co wymieniłaś 2tab i nic mi na ten błędnik nie pomagało do chwili aż poszłam o.k 2m-c temu do psychiatry który mi zapisał parogen 1tab dziennie ...wcześniej byłam uzależniona od lorafenu ale udało mi się wyjść choć są chwile kiedy mi tego brakuje, mam potwierdzony Menier plus częściowo niedosłuch czuciowo-nerwowy szyjo pochodny, mam silne piski szumy w uszach a szczególnie gdy nastaje cisza w nocy, przez ostatnie 2-3lata moje zycie polegało na tym że rzygałam leżałam rzygałam płakałam i potem doszły kolejne objawy aż ześwirowałam i się tu znalazłam :) ale dzięki lekarstwom mogę jakoś normalnie żyć , dostałam też lek ketrel ale tego jeszcze nie brałam boje się kolejnych przykrych objawów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nynu28, dostalas betahistine? na te zawroty , choroba

Meniera to powazna choroba blednika...

 

-- 24 gru 2013, 14:29 --

 

nynu28, bierzesz jakies leki, bylas u psychiatry w ogole? Bo na nawidzenie przez ducha bym nie liczyla i nie chodzila po jakis marnych uzdrowicielach szkoda kasy na szarlatanow a i nie ma sobie co w,awiac nawiedzen tylko isc do lekarza po diagnoze i leki. Powodzenia :)

 

Witaj :)

tak od o.k 2l biorę mocna dawki betanil forte i to co wymieniłaś 2tab i nic mi na ten błędnik nie pomagało do chwili aż poszłam o.k 2m-c temu do psychiatry który mi zapisał parogen 1tab dziennie ...wcześniej byłam uzależniona od lorafenu ale udało mi się wyjść choć są chwile kiedy mi tego brakuje, mam potwierdzony Menier plus częściowo niedosłuch czuciowo-nerwowy szyjo pochodny, mam silne piski szumy w uszach a szczególnie gdy nastaje cisza w nocy, przez ostatnie 2-3lata moje zycie polegało na tym że rzygałam leżałam rzygałam płakałam i potem doszły kolejne objawy aż ześwirowałam i się tu znalazłam :) ale dzięki lekarstwom mogę jakoś normalnie żyć , dostałam też lek ketrel ale tego jeszcze nie brałam boje się kolejnych przykrych objawów .

Menier to bardzo upierdliwa choroba , powinnas jeszcze dostac leki odwadniajace plus cwiczenia na blednik , jestes na fb u nas w grupie , zapytaj Hewada On dolaczal kiedys cwiczenia na blednik takie ktore daje laryngolog.Nie dziwie Ci sie ze jestes w kiepskiej formie psychicznej bo ja sama cierpialam na zawroty glowy , tyle ze od szyjnego kregoslupa ponad pol roku i tez przez to wpadlam w depresje i lęki. Nie poddawaj sie.Mysle jeszcze o tych cwiczeniach dla Ciebie bo one pomagaja ulepszyc funkcjonowanie blednika.:**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w Świąteczny dzień :) coś kiepsko dziś się czuje nawet bardzo, przedwczoraj przeszłam mały stresik w zasadzie mam problem z moją rodzinką i ciągle myślę jak zrobić tak żeby każdemu było dobrze,choć to nie możliwe! po tym stresiku tak myślę !? znowu czuję się dziwnie ociężała jakby chciało znowu mi się kręcić w głowie,poszłam spać o.k2w nocy i nie mogłam zasnąć bo jak zamykam oczy mam taką kaszę w oczach jakieś kolory tęcze ,błyski jakbym była naćpana ,ta kasza jest coraz większa i te szumy w uszach ,zaczynam wszystko widzieć jakby było przedłużone widzenie odcienie , chyba zaczyna do mnie docierać że naprawdę coś jest nie tak ze mną i zaczyna mnie dopadać uczucie strachu że zwariuję i mnie zamkną w wariatkowie :( ;( chyba się przemogę i prócz lekarstw które biorę zacznę brać ketrell , muszę coś zażyć na wyluzowanie uspokojenie ale co ???miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nynu28, a bylas u psychiatry? mysle ze powinnas byc pod opieka d obrego neurologa , laryngologa i psychiatry .I to na dluzszy czas. Mialas ezonans glowy robiony? To tez wazne badanie . Trzymajsie cieplutko i nie poddawaj , najwazniejsze miec diagnoze i dobrze dobrane leczenie:****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz pomowic o tym jak to sie zaczęło czy jeszcze nam nie ufasz ? U mnie od eksperymentow z psychodelikami, a co sie potem działo to chora jazda. Z ulicy zgarnęła mnie policja wklepali mi pałą aż przyjechałą karetka, i poszedłem w pasy na odziale ;) ot taka historyjka na temat tego w jakim fajnym panstwie zyjemy

Co mam nie ufać? :smile: U mnie zaczęło się po cichu. Po prostu pewnego dnia zacząłem słyszeć głosy i widzieć to, czego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się poddaję. Z moim rodzeństwem jest mi bardzo dobrze tutaj na świętach. Ale nie opuszczają mnie koszmary - ciągle śni mi się, że nawiedzają mnie demony i jestem potępiona. Czyli dokładnie to, co twierdzi moja mama. Mam obsesję na tym punkcie i zupełnie sobie nie radzę. A w tych snach jestem bardziej przerażona, niż potrafię to sobie wyobrazić w normalnym życiu. :(

Wczoraj, gdy przygotowywałam wigilię z siostrami, zdjęłam bluzkę, by było mi ciepło i zupełnie zapomniałam, że niedawno się pocięłam. I siostra zobaczyła moje pocięte ramię, tak strasznie mi było wstyd, ona zapytała co to, a ja nic nie odpowiedziałam, tylko szybko założyłam bluzkę z długim rękawem :oops: Ona nie miała tego widzieć, nie rozmawiam z rodziną o moich problemach z psychiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto Witaj , no to zupełnie jak u mnie mi od ponad 2tyg śnią mi się ciągle złe sny wręcz horrory,w realnym świecie już nie pamiętałam dziadka a on przyszedł do mnie w śnie i byłam w wielkim szoku że go rozpoznałam , gadam ze zmarłymi,śnią mi się trumny,wypadki,porwania, powodzie, rodzina wszyscy ,mam też wrażenie że im bardziej się stresuje tyk gorsze są sny. Dziś obchodziliśmy 70urodzinki dziadka mojego synka i w pewnej chwili jakbym się odcinała od reszty patrzał na nich wszystkich przy stole z boku wpadała w jakiś trans, coś znowu robię się niespokojna, jakbym chwilami była we własnym świecie innym ...

Do koleżanki powyżej , tak byłam u psychiatry ale jeszcze nie ma dokładnej diagnozy u mnie to dopiero narasta to coś co się ze mną dzieje 2 wizyty zaliczyłam , miałam robiony tomograf głowy ale jest o.k, pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc Darek, powiedzmi nie tyjesz po zalascie ?

nie myslales o zmianie na abilify ? sa same pozytywne opinie o tym leku, ostatnio zmienila na to Kasiątko, Amelia, Ahma

nie ma tycia i lekka aktywizacja

jak minęły święta ?

No właśnie tyję i to sporo. Na następnej wizycie zaproponuję lekarzowi zmianę leku, bo po Zalaście jestem strasznie senny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×