Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Z planów ogólnych to:

-zdać dobrze maturę i dostać się na studia

z mniej realnych:

-przestać myśleć o NIM

z całkowicie nierealnych:

-być bardziej otwarta

-polubić przebywanie z innymi ludźmi

-przestać się kłócić, obrażać i mścić na innych i zgrywać najmądrzejszą na świecie

 

Jejku, ale jestem beznadziejna :D Z tych rzeczy może spełnić się tylko pierwsze a i tak nie wiadomo jak to będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Monar, w koturnach też nigdy nie chodziłam :mrgreen: Ale mniej więcej nauczyłam się chodzić w obcasach (nie szpilkach), mama twierdzi, że szybko w nich chodzę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, nie mogę się zgodzić, szpilki tez są cudne i wygodne, kwestia tylko dobrze dobranego modelu i rozmiaru :) tak samo z koturnami, miałam kiedys takie mega wygodne, ale gdy z rok temu przymierzałam jedne od koleżanki to nogi szybko bolały ><

 

 

co do planów na najbliższy czas chcę podjąc decyzję czy dalej leczyć się lekami czy próbowac innych metod, znaleźć jakieś cudne buty na wysokich obcasach :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tamten rok nie był zły. Były wzloty i upadki.

W przyszłym chciałbym nie marnować czasu i być rozumianym przez innych. Niestety tej rzeczy, której tak potrzebuję, nie mogę sobie sam zapewnić. Stąd muszę patrzeć w gwiazdy i liczyć, że gdzieś tam jest jakiś lepszy świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, można tak powiedzieć. :smile: Jedno z moich "Ja" to typowy ciekawy świata globtroter, nieraz wyżywam się na sobie za swoją bierność i przesiadywanie w domu. A jak można podróżować, zupełnie się bojąc wszystkiego? Trzeba coś z tym zrobić!

a jak już przezwyciężę lęki, to będzie trzeba poszukać funduszy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×