Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie dobija to, że wraz z odstawieniem wenli - i to dosłownie, bo dzień po ostatniej dawce wróciła mi fobia :((

i do tego chyba moklo ją nasila

a miałam już dwa miesiące spokoju, bez fobii, jakbym jej nigdy nie miała i znowu ta chora nadzieja, że myślałam, że ją zaleczyłam i nie wróci tak szybko

a wróciła jeszcze szybciej niż poprzednio :(

i teraz mimo w miarę dobrego nastroju miewam przez to napady płaczu i to czego nie miałam już od dawna - myśli samobójcze

bo fakt tego, że znowu powtarza się ten schemat, że schodzę z wenli na lek aktywizujący i od razu włącza mi się fobia mnie dobija

 

co za życie :( jak nie depresja, która sprawia, że nie mam nic z życia, to fobia, z którą w dużym nasileniu nie jestem w stanie długo normalnie funkcjonować

 

i dlatego bywa, że mam dość tej ciągłej walki, od lat, bez cienia nadziei, bo albo depresja, albo fobia mnie prześladuje i nie wiem co gorsze, chyba jednak fobia :cry:

A co było powodem zejścia z wenli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slam, to tylko myśli. Zajmij się czymś żeby zmienić tok myślenia, albo pomyśl, kur** miałem już tyle lęków i ataków, a żyje! Nie miałem zawału, udaru itp, więc pieprzę te myśli, nic mi nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie ostatnio stabilnie, czasami zdarzy się podłamka przez wzrok, ale nie daje się ;)

 

Ja to samo, uwielbiam nocki i drugie zmiany, pierwszych nie cierpię ;D

 

To super ,że stabilnie :-)

 

No to jesteś typem sowki ;) gdybym miała możliwość , to zdecydowanie wolałabym pracować na popołudnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ja :D

 

Jakiś czas temu jak wróciłem z pierwszej zmiany, byłem tak śpiący, że zrobiłem sobie kawę tak zwaną siekierę z 5 łyżeczek. Myślałem, że mnie postawi na nogi bo kawy w ogóle nie piję i nie przepadam za nią. Wypiłem i co? Pół godziny minęło, a ja śpię :) Ja się zawsze dziwię tym co usypiają na nockach bo ja żyję wtedy pełną piersią, a oni się ze mnie śmieją na pierwszej zmianie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×