Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

ja ze swojej strony polecam trylogię "millenium" Steiga Larssona :)

Lepsza od filmu? Bo ten jakoś mnie nie zachwycił.

 

Co do książek, dziś skończyłam Grzesznika Tess Gerritsen i zaczęłam czytać nową powieść Murakamiego Bezbarwny Tsukuru Tazaki i lata jego pielgrzymstwa - zachwyca od pierwszych stron. Uwielbiam jego książki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza o wiele :D polecam też najnowszego Wiedźmina Sezon Burz Sapkowskiego już w sprzedaży.I u mnie na półce.Gerald powrócił :mrgreen:

 

Ja Wiedźmina nie czytałam w ogóle. Nie gustuje za bardzo w polskiej literaturze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zmarl Colin Wilson i przypomnial mi sie jego "Outsider". Warto by bylo ponownie przeczytac...

 

-- 21 gru 2013, 10:46 --

 

Czytal ktos Nienackiego?

"Raz w roku w Skirolawkach", "Wielki Las", "Uwodziciel"?

"Dagome Iudex"?

Tak, to ten sam od "Pana Samochodzika" - ale w zupelnie innym gatunku. I doskonale mu to wychodzi.

Jestem jego wielka milosniczka. Szkoda, ze byl i nadal jest niedoceniony.

 

-- 21 gru 2013, 10:51 --

 

A, gdyby ktos chcial Nienackiego (z wyjatkiem Uwodziciela, tego niestety nie udalo mi sie nigdzie odnalezc, mialam kiedys ksiazke "analogowa" pozyczylam komus i... nie wrocila) to prosze na PW.

 

 

Jeszcze jednym, malo znanym autorem zarzuce (niestety, nie moge nigdzie znalezc jego ksiazek) - Jozef Morton. Chetnie przeczytalabym ponownie "Calopalenie". "Appassionate" i "Spowiedz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie troszkę rozczarował Masterton.Uważam,że Czerwony Hotel jest przeciętny.

Masterton ma swoich fanów ale osobiście mnie jego dzieła nie powalają, zdecydowanie wolę książki Kinga, Barkera czy nawet Koontz'a.

Kinga,czytam i też Kontza.Tego drugiego polecam Intensywność.Lubię Grahama a szczególnie cykl Rook i te o snach.Zwłaszcza Dzięwiąty koszmar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×