Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakim bohaterem książki, filmu chciałbyś być?


marti27

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, ja muszę jeszcze najnowszy cykl opowiadań przyczytać, ale jakoś nie mogę się ostatnimi czasy zebrać :P Póki co obalam sobie drinka na miarę "Królewny Śnieżki i Kompanii Gwałcicieli" - pamiętasz motyw ? :D

 

Koktajl Królewna Śnieżka był to wynalazek pewnego miejscowego weterynarza, który sczezł z przepicia jeszcze przed wojną, ale jego pomysł nadal straszył. Koktajl robiony był w jakiś mętny sposób, na bazie mleka i proszku do pieczenia. Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków miał siedem procent, Królewna Śnieżka i dwunastu krasnoludków – dwanaście, Królewna Śnieżka i czterdziestu rozbójników – czterdzieści, a ostatni: Królewna Śnieżka i kompania gwałcicieli miał dziewięćdziesiąt sześć procent i nie zawierał już wcale mleka.

 

:D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimś czarodziejem, mędrcem, kimś takim. Szkoda tylko, że wiele takich postaci jest przedstawiana stereotypowo. Na pewno ktoś taki powinien mieć poczucie humoru, a nie być strasznie poważnym, jak większość wszelkich "szlachetnych" paladynów. Magowie też są poważni, siedzą w księgach i miksturach. Dopóki nie zaszła zmiana w moim życiu, to takie postacie właśnie najbardziej lubiłem, gardząc wszelkimi bandytami, najemnikami, "skradaczami".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×