Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, no bo głupio je układają i zawsze za przeproszeniem upie*dolą mi kawał włosów (albo grzywkę (!!!!)), choć chcę tylko podciąć rozdwajające się końcówki. Mojej fryzury nie da się zmienić, nie mogą nigdy wyglądać tak, jak bym chciała (czyt. jak u innych dziewczyn).

 

A nie możesz ich po prostu obciąć i zrobić sobie jakąś fajną, modną fryzurę? Krótkie włosy lepiej ułożyć niż długie i jest więcej pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

light, próbuję, ale co mam zrobić, jak mam siano na głowie, na które nie działają żadne odżywki, i którego nie da się zmienić (w sensie wyglądu fryzury). Byłaby zupełnie inna gadka, gdybym miała prostownicę, ale moja mama się nie zgadza. :(

 

-- 28 gru 2013, 22:02 --

 

zmęczona_wszystkim, yyy... nie jestem facetem. O____o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim[/color][/b], yyy... nie jestem facetem. O____o

 

Mówiąc krótko - nie mam na myśli męskiej fryzury, tylko kobiecą. Nie ostrzyżenie na zapałkę, tylko coś fajnego i modnego. Ja kiedyś nosiłam dłuższe włosy, które mi ewidentnie nie pasowały. Potem je skrócilam, eksperymentowałam z różnymi długościami (krótko - nie znaczą męsko) i byłam dużo bardziej zadowolona, niż z tych długich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

zmęczona_wszystkim, mnie krótkie nie pasują. Czułabym się w nich jeszcze gorzej niż w swoich obecnych. Dla mnie krótkowłose kobiety nie są kobiece. Kobieta ma mieć długie włosy i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbuję, ale co mam zrobić, jak mam siano na głowie, na które nie działają żadne odżywki, i którego nie da się zmienić (w sensie wyglądu fryzury).

Aurora92, a jakich odżywek używałaś do tej pory? może za dużo i je przeproteinowałaś?

Byłaby zupełnie inna gadka, gdybym miała prostownicę, ale moja mama się nie zgadza. :(

myślałaś o takim zabiegu jak keratynowe prostowanie włosów? musiałabyś uzbierać na to trochę kasy, ale daje długotrwałe i bardzo dobre efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim[/color][/b], yyy... nie jestem facetem. O____o

 

Mówiąc krótko - nie mam na myśli męskiej fryzury, tylko kobiecą. Nie ostrzyżenie na zapałkę, tylko coś fajnego i modnego. Ja kiedyś nosiłam dłuższe włosy, które mi ewidentnie nie pasowały. Potem je skrócilam, eksperymentowałam z różnymi długościami (krótko - nie znaczą męsko) i byłam dużo bardziej zadowolona, niż z tych długich.

 

popieram, też mam krótkie włosy i dobrze się w nich czuję, zawsze można pokombinować i zrobić bardziej z pazurem, poza tym do krótkich włosów jest więcej kosmetyków, różne pasty, gumy itp można uzyskać fajne efekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutno tu tak dzisiaj a ja się nudzę to się wypowiem: ja mówię, że mam urodę nie dla każdego a dla konesera ;p Może znajdzie się kiedyś jakiś fetyszysta małych stóp i długich włosów dla mnie i na resztę nie będzie marudził i będzie spoko :D Znajdzie w sobie coś fajnego i tego się trzymajcie. Włosy to tylko jeden element i nie musi być idealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, Ja myślę, że jako pierwsze postanowienie noworoczne możesz śmiało ustanowić wizytę w salonie piękności. Oni się tam Tobą zajmą odpowiednio, tylko im nie biadol za uszami żeby Cię nie wygonili w połowie robienia fryzury ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

socorro,

Aurora92, a jakich odżywek używałaś do tej pory? może za dużo i je przeproteinowałaś?

Nie pamiętam dokładnie, ale ostatnio używam tylko jakiegoś jedwabiu do włosów. I to nie w jakiś dużych ilościach, a kilka kropli, jak radzą na opakowaniu.

 

myślałaś o takim zabiegu jak keratynowe prostowanie włosów? musiałabyś uzbierać na to trochę kasy, ale daje długotrwałe i bardzo dobre efekty.

Na czym to polega?

 

-- 28 gru 2013, 22:11 --

 

zmęczona_wszystkim, veganka, powtarzam - krótkie włosy moim zdaniem nie są kobiece. Nie chcę wyglądać jak facet. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtarzam - krótkie włosy moim zdaniem nie są kobiece. Nie chcę wyglądać jak facet. ;)

 

kurczę, z ciebie faktycznie ciężki przypadek :shock: widzę dookoła wiele kobiet w krótszych (nie męskich) włosach. O żadnej z nich nie powiedziałabym, ze wygląda jak facet, wręcz przeciwnie. A widze tez dziewczyny z zaniedbanymi dłuższymi włosami, które wcale nie wyglądają kobieco, tylko tak jakoś, aseksualnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtarzam - krótkie włosy moim zdaniem nie są kobiece. Nie chcę wyglądać jak facet. ;)

 

kurczę, z ciebie faktycznie ciężki przypadek :shock: widzę dookoła wiele kobiet w krótszych (nie męskich) włosach. O żadnej z nich nie powiedziałabym, ze wygląda jak facet, wręcz przeciwnie. A widze tez dziewczyny z zaniedbanymi dłuższymi włosami, które wcale nie wyglądają kobieco, tylko tak jakoś, aseksualnie...

This,niejednokrotnie widziałem wiele kobit z krótkimi włosami,które wyglądały fajnie,tu akurat to czasem nic do rzeczy nima :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie, ale ostatnio używam tylko jakiegoś jedwabiu do włosów. I to nie w jakiś dużych ilościach, a kilka kropli, jak radzą na opakowaniu.

długo go używasz? paradoksalnie- jedwab przy długim stosowaniu wysusza włosy (na jednym z pierwszych miejsc w składzie jest alkohol).

a te inne odżywki, to te, które można dostać np. w rossmanie albo innych drogeriach tak?

stosujesz jakieś suplementy diety?

Na czym to polega?

polega na wprasowaniu we włosy (przy pomocy prostownicy) keratyny, czyli naturalnego budulca włosów. efekt- włosy są wygładzone, sypkie, wyglądają na zdrowie. mimo że najbardziej widocznym efektem są proste włosy, zabieg ten wykonuje się po to, żeby poprawić ich kondycję ;) możesz iść do salonu fryzjerskiego i tam Ci zrobią (ale jest to dość kosztowne), taniej wychodzi jeśli zamówisz z allegro preparat i ktoś Ci go wklepie we włosy, no ale wtedy musiałabyś pożyczyć prostownicę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, zobacz to:

https://www.google.pl/search?q=olejowanie+w%C5%82os%C3%B3w&espv=210&es_sm=93&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ZT-_UsbzIIqm4gTgnIGoDA&ved=0CDEQsAQ&biw=1024&bih=642

 

Wystarczy zwykła oliwa z oliwek a nawet olej jadalny. Smarujesz włosy na noc, myjesz porządnie rano i włosy są od razu nawilżone, gładkie i się tak nie puszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtarzam - krótkie włosy moim zdaniem nie są kobiece. Nie chcę wyglądać jak facet. ;)

 

kurczę, z ciebie faktycznie ciężki przypadek :shock: widzę dookoła wiele kobiet w krótszych (nie męskich) włosach. O żadnej z nich nie powiedziałabym, ze wygląda jak facet, wręcz przeciwnie. A widze tez dziewczyny z zaniedbanymi dłuższymi włosami, które wcale nie wyglądają kobieco, tylko tak jakoś, aseksualnie...

ja się bardziej kobieco czuję w krótkich włosach :) w dłuższych wyglądałam nijako, krótkie włosy+ makijaż podkreślający oczy to jest to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×