Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

ooo a moze Ty masz racje - moze to od komputera? bo prawa reka, wiec jakos moze opieram się nie tak czy cos...

Najwazniejsze, ze to nie koniecznie zakrzep w takim razie ;) bo juz zaczelam myslec, ze zakrzep, poleci do serca czy pluc i na tym sie skonczy :-/ Ale jednak, jest jeszcze nadzieja! :)))

 

A jak tam Twoj stan Pawełku? :) Lepiej już? bo ostatnio z tego co czytalam pobieznie, to gorzej troche bylo... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

 

Mówi się, nie chwal dnia przed zachodem słońca, ale dzisiaj - po raz pierwszy od tygodnia nie miałem ataku paniki ani stanu podgorączkowego nim wywołanego. Aż chce się żyć!

 

:>

 

-- 28 gru 2013, 18:42 --

 

nerwa, może te leki zaczęły działać, jak myślisz ?

 

-- 28 gru 2013, 18:44 --

 

PJT, nie myśl o tym, mi się kręci w głowie, gdy słucham teraz muzyki i to olewam

 

-- 28 gru 2013, 18:45 --

 

nie, taki ten obok malego - troche wiekszy :) Ale chyba wlasnie przechodzi... pare godzin to trwalo.

Kurde dziwna sprawa. Moze jakis zakrzep mam :roll:

Ale wole nie czytac na necie bo znow wyczytam za duzo i bedzie panika :)

 

A masz sine?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa

ale gdzie tam jaki zakrzep ! Chcialabys :mrgreen: a tu nic z tego !

 

Mnie trzymal ponad miesiåc u prawej dloni ale po masazach przeszlo, a teraz od wrzesnia do listopada dwa palce u lewej reki i tez samoistnie przeszlo.

To jest taki spazm nerwowy, jedni czujå jako ucisk glowy, inni bole miesniowe karku i ramion, a u nas objawia sie w palcach. Spokojnie, to nic groznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, kasiątko, nerwa, nova_2013, hej

 

PJT, nie nie spalam na niej.. Ja to mam od sierpnia. Dwa ostatnie palce u lewej reki :roll:

Podejrzewałam cieśń nadgarstka bo jeszcze srodek dloni mnie bolał :roll:

 

nerwa, Kochana ja tez myslałam że to cos z krązeniem, bo i druga reka i nogi. Badania na zakrzepice mam ok. Psychiatra ta co mnie badała w szpitalu mówiła że to od nerwow

 

-- 28 gru 2013, 20:09 --

 

hania33, Mnie oko drga od miesiąca :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, wyplumkalam sie w oliwce i w piance nałzyłam nawet maske na twarz. I tak sie relaksowałam z gazetka z Rosska :D

 

U Ciebie jak dziś? Byłaś z mama na spacerku? U mnie słonko prazyło, prawie 15 stopni było i od razu lepiej sie poczułam

 

-- 28 gru 2013, 20:13 --

 

hania33, tulam :***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, u mnie tez tak cieplutko bylo , tak wiosennie od razu nastroj mi podskoczyl , choiaz mam ciut naladowane akumulatorki wiesz dlaczego ... ;) jaka maseczke robilas? :105:

 

-- 28 gru 2013, 20:17 --

 

hania33, ja wczoraj wzielam wiecej mobka i mialam przelewanie w glowie i zawroty od tego. Masz lęki Kochana?:********

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×