Skocz do zawartości
Nerwica.com

reg


sylwia924

Rekomendowane odpowiedzi

Już naprawdę nie mam siły, by żyć...Wszystko się wali i komplikuje, moje zycie straciło jakikolwiek sens. Nikt nie chce mi pomóc, nie mam w nikim oparcia... Jestem hipochondrykiem i ciągle widzę u siebie jakieś poważne a nawet zagrażające zyciu dolegliwości, wyszukuję nowe choroby i nie potrafię sobie z tym poradzić. Chcę się zabić ale nie mam odwagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pisałam już wcześniej nie wiem czy doszło. Zachorowałam w maju na nadczynność tarczycy, strasznie schudłam.Pseudo znajomi wymyślałi nie stworzone rzeczy. A ja nie miałam siły się bronić. Odnułęma się wydawało mi sie tak się odczepią, niestety się tak nie stało, zaczelam znowu chudnąć straciłam włosy kilka dni wcześniej dowiedziałam się ze mam raka. Straciłam ostabiego przyjaciela jakiego miałam bo ludzie znów głupoty gadali rozumiem go. Wczoraj byłam u lekarza przepisal mi tabletki na sen nie chce żyż nie miałam kmu tego napisac dziękuję ze moge wam żegnajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sylwia924, to źle że rozumiesz tego przyjaciela, bo nie powinien Cię zostawiać w takich chwilach. Jeśli rak został wcześnie wykryty to jest spora szansa wyleczenia. Jak masz myśli samobójcze do idź do psychiatry, a nie lek. rodzinnego.

Nie wiem czy nie powinienem zadzwonić na policję czytając twoje ostatnie zdanie, zgłaszam więc ten post do admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×