Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby ja zostawić jak nie widzę szans na ponowne zejście z nią bo to jest chora sytuacja. Ja już jej też nie chce bo nie widzę z nią przyszłości ale kuzwa chyba uzależniony od niej jestem. Comatom ona ze swoim byłym robiła to samo. Walila go w rogi odchodziła i wracała do niego bo nie miała gdzie. I ja to wszystko wiedziałem a mimo to zdecydowałem się na związek z nią.

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypieprz ją raz na zawsze bo tak cię stłamsi i zeszmaci ze bedziesz jej jeszcze dziękować jak cię znów odwiedzi i cię wykorzysta-wiesz co zrób tak ....zerznij ją jak nigdy a potem zamów jej taxi i powiedz wypierd..... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to jest chora sytuacja

nie inaczej

Ja już jej też nie chce bo nie widzę z nią przyszłości ale kuzwa chyba uzależniony od niej jestem.

no i tu macie nad czym pracowac z terapeuta

Żebyś wiedziała ze mamy! Zdajesz sobie sprawę ze pomimo moich dolegliwości odeszła i zostawiła mnie z dzieckiem jak to tłumaczy narazie. Kuzwa ja mam depreche i nerwice jakim trzeba być debilem żeby w takiej sytuacji to zrobić.

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to jest chora sytuacja

nie inaczej

Ja już jej też nie chce bo nie widzę z nią przyszłości ale kuzwa chyba uzależniony od niej jestem.

no i tu macie nad czym pracowac z terapeuta

Żebyś wiedziała ze mamy! Zdajesz sobie sprawę ze pomimo moich dolegliwości odeszła i zostawiła mnie z dzieckiem jak to tłumaczy narazie. Kuzwa ja mam depreche i nerwice jakim trzeba być debilem żeby w takiej sytuacji to zrobić. To naprawdę musi być ostro rąbnięta

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

-- 28 gru 2013, 01:17 --

 

bo to jest chora sytuacja

nie inaczej

Ja już jej też nie chce bo nie widzę z nią przyszłości ale kuzwa chyba uzależniony od niej jestem.

no i tu macie nad czym pracowac z terapeuta

Żebyś wiedziała ze mamy! Zdajesz sobie sprawę ze pomimo moich dolegliwości odeszła i zostawiła mnie z dzieckiem jak to tłumaczy narazie. Kuzwa ja mam depreche i nerwice jakim trzeba być debilem żeby w takiej sytuacji to zrobić. To naprawdę musi być ostro rąbnięta

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walcze ze soba samym jak tylko potrafie,wczoraj jak zabralem jaj klucz do chaty to byla oburzona,bo ona do dziecka przyjezdza a ja jej bronie. Ostatnio jak mialem schizy zadzwonilem zeby przyjechala bo mam ataki,zadzwonilem po karetkie przyjechali i zbadali mnie ale zostalem w domu na wlasne zadanie. Ona akut

rat wpadla jak bylo emergency. Najlepsze jest w tym to ze prosilem ja zeby zosy

tala na noc bo sie boje ze cos mi sie stanie. I wiecie co zrobila? Nazarla sie i pojechala w huj zostawiajac mnie z dzieckiem. Ja pierdole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walcze ze soba samym jak tylko potrafie,wczoraj jak zabralem jaj klucz do chaty to byla oburzona,bo ona do dziecka przyjezdza a ja jej bronie. Ostatnio jak mialem schizy zadzwonilem zeby przyjechala bo mam ataki,zadzwonilem po karetkie przyjechali i zbadali mnie ale zostalem w domu na wlasne zadanie. Ona akut

rat wpadla jak bylo emergency. Najlepsze jest w tym to ze prosilem ja zeby zosy

tala na noc bo sie boje ze cos mi sie stanie. I wiecie co zrobila? Nazarla sie i pojechala w /cenzura/ zostawiajac mnie z dzieckiem. Ja /cenzura/.

Bo to suka jest!współczuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nutka06, No wlasnie,bardzo bym chcial sie od niej odciac i gdzies wyjechac ale nie moge. Wiem ze kazdy jej widok przyprawi mnie o dreszcze i nerwy,ale nie chce zostawic corki w jej chorych szponach. Tlumacze jak moge zeby nie przyjezdzala bo pozniej mam schizy ale ona ma to w dupie,tlumaczy ze chce widziec dziecko dlatego przyjezdza. Posiedzi pokloci sie z corka,nazre sie i jedzie w cholere a ja pozniej cierpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gabriel74, w twoich postach jest- ona, ona, ona, ona

a gdzie jesteś ty?

ja prosze, ona nie słucha

ja nie chce ona zmusza

ona zła

calkowicie nie masz wpływu na swoje życie?

nie sądzisz że czas wziąć ospowiedzialnośc we własne ręce, bo dziecko cierpi?

jak dziecko ma sie czuc bezpiecznie z toba skoro ty sobie nawet, z kobieta która cie krzywdzi, poradzisz nie umiesz?

skąd dziecko ma wziąć przekonanie ze dasz rade z potworem, jak ty ani z żona ani ze soba nie dajesz?

 

-- 28 gru 2013, 01:10 --

 

Bo to suka jest!współczuje

ano jest. ale jak by Gabriel74, żreć nie dał to by się nie nażarła

ja wiem ze łatwo sie mówi, ale tu jest dziecko i nie ma juz czasu na użalanie sie nad sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owocówka, Nie takie to proste jest jak wyglada. Co tylko poczuje sie lepiej to zaraz ona sie pojawia i obraca to w pyl. Nienawidze tych pustych oczu i tej obojetnosci na to wszystko. Wczoraj tak sie wkurwilem ze az myslelem ze zejde z tego swiata. Kleb nerwow,dlatego wczoraj zabralem jej klucze i pogonilem.Powiedzialem ze jak chce widziec corkie to niech ja gdzies zabiera a nie siedzi w domu.

 

-- 28 gru 2013, 01:19 --

 

Candy14, mozna i wiem o tym. I wczoraj ja o tym poinformowalem.

 

-- 28 gru 2013, 01:20 --

 

nutka06, ja moge jesli chcesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzialem ze jak chce widziec corkie to niech ja gdzies zabiera a nie siedzi w domu.

 

 

pytanie czy powiedziałeś czy tego przypilnujesz

 

Nie takie to proste jest jak wyglada.

ano nie jest. spróbuj sie postawic na miejscu swojej córki. papatrz na siebie jej oczami. i jej powiedz ze to proste nie jest. sam jestes z DDA, jak bardzo rozumiesz że dla twoich rodziców to proste nie było? usprawiedliwiaja ich te tłumaczenia? nie masz żalu? fajnie ci sie dziś męczy z zaburzeniami?

 

masz szanse zerwać te błedne koło. nie, nie bedzie prosto. ale możesz to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to juz i tak jest koniec ale zapamietaj ze ten smrod bedzie sie wlekl za mna cale zycie.

ale jak duży ten smród będzie i jak bedzie wplywał na twoje życie, lezy calkowicie w twoich rekach

 

trochę wiary! dla dobra dziecka! zeby mu nie fundowac tego samego! i uda sie. małymi krokami, pomału.

zacznij od niewpuszczania jej skoro zadecydowałes ze dziecko ma zabierac.

juz jak to ci sie uda, to ci siła skoczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owocówka, Tak jak wczesniej pisalem odebralem jej klucz od domu. Musze tez sobie wszystko poukladac w zyciu,to ze teraz z wami pisze to zasluga mojej corki bo tylko dzieki niej nie zwariowalem do konca. Staram sie nie uzalac nad soba bo to niema sensu,walcze ze swoja przypadloscia jak tylko moge. Duzo mi pomaga czytanie i pisanie na tym forum bo jestem wsrod swoich. Moja zona nigdy nie rozumiala moich problemow i ze ktos moze zyc z ciaglym lekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram sie nie uzalac nad soba bo to niema sensu,walcze ze swoja przypadloscia jak tylko moge.

ależ możesz sie użalać. nie jest łatwo jak sie jest w takiej sytuacji plus cierpi na depresje. wręcz trzeba sie czasem nad sobą użalać. pogłaskać sie po głowie. dodać sobie otuchy. i nagradzać za każde osiagnęcie.

traktuj siebie tak jak bys chciał być traktowany.

bo niestety w zyciu jest tak że jak sami o siebie nie zadbamy to nikt tego za nas nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×