Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

PJT, huj... stary, też lsd ze 3 razy w życiu spróbowałem za małolata, i innych też po za tymi typu hera gównami, i cholera wie czy nerwicę nie zawdzięczam temu , albo całemu swojemu stylowi życia, ale przeszłość zostawiam za sobą, mam kumpla co ma to ty, i wszamałem od niego ketrel na próbę to spałem 12h po tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, być może tak jest ale nie każ mi w to wierzyć że to jest do końca życia, ja sobie wbiłem do głowy że to są zaburzenia z których się wychodzi a nie jest to choroba i tak będę myślał leki do końca życia dla mnie to nie istnieje i tego się będę trzymał

 

-- 28 gru 2013, 00:05 --

 

i też tak myśleć zacznijcie bo ja nie zamierzam się w tym babrać do końca życia szkoda go na chodzenie po psychiatrach bez kitu :D ja się nie dam nigdy ,a ja by mi lekarz powiedział że będzie pan przez 10 lat na 40mg paro to bym go już więcej nie odwiedził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też nie wiem jeszcze co z tym sylwkiem począć, ale napić się to napiję coś 8) na bank

 

-- 28 gru 2013, 00:18 --

 

nova_2013, ja na 30mg paro wypiłem w święta 5 piw i pół wina ;) jak się piję to leki nie działają wtedy dobrze ale nic mi się nie stało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×