Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Pawel mam takie samo zdanie jak nerwosol-men,

w kwestii leków forum traktuję jak wymianę doświadczeń, a co do rad to pozostawiam to lekarzom , ale doświadczenia ludzi z forum też są cenne

wiec spoko..nikogo nie namawiales ale poleciles lek o ktorym wiesz ze dobrze dziala.. zawsze moga skonsultowac go ze swoim lekarzem

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slam, a leczysz się leki jakieś terapia ?

 

Parogen, zwiększyli mi dawkę na 40 mg. Ostatnio mam jazdy, stąd zwiększenie dawki

 

EDIT 22:55

 

Chciałem mieć też psychoterapię, ale jak to powiedziała psychoterapeutka - ma za dużo pacjentów i muszę czekać do stycznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slam, ile już jesteś czasu na paro ?

 

Mi nerwica ostatnio daje ładnie popalić. Zrobiłem sobie badania krwi, dzisiaj OB wszystko w porządku, książkowo, a mam np. między 14:00 a 18:00 prawdziwe jazdy - od tygodnia 37,5*C w tych godzinach, a potem - gdy emocje opadną - takie burczenie w brzuchu albo jakby mi się zupa gotowała w żołądku (bąbelki). Przed stosowaniem Parogenu - 2,5 roku temu - miałem podobne napady; ale potem przeszło, a teraz chyba organizm się przyzwyczaił i ot wróciło ;(((.

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ja nie wiem, co mi jest, pomimo dobrych badań.

 

-- 27 gru 2013, 23:07 --

 

Slam, no to panie jak 40mg nie pomaga to musisz mieć ciężki stan współczuję , pierwszy raz słyszę żeby kogoś tak długo trzymali na paro, a doraźnie też coś łykasz ?

 

Tzn. ja brałem 20 mg ostatnio, dopiero od dzisiaj 40 mg.

Doraźnie nic nie łykam, a moja specjalistka powiedziała, że paro będę brał przez 10 lat ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT

 

no jak wskazuje moj nick to zalogowalam sie po raz pierwszy 18 october ale jeszcze wtedy mialam nadzieje, ze sobie poradze sama z atakami paniki dzieki yoga, na ktorej ucze sie roznych metod oddychania, stretchingu i medytacji. Bo jestem tak strasznie uparta i wszystko chce sama i sama. A tu klapa i tak sie wystraszylam po ostatnim ataku, ze zaczelam brac citalopram. A jak juz w koncu udalo sie mnie zaszufladkowac do odpowiedniej grupy chorych to pomyslalam sobie, ze nie jestem odosobniona i napewno gdzies w internecie znajde grupe ludzi o podobnych problemach :-) I znalazlam ! I jestem bardzo zadowolona, bo te rozmowy na forach z ludkami dajå sily do walki.

 

Co do lekow to ja bym tez zrozumiala, ze Twoja opinia dotyczy bardziej pomyslu a nie kolejnej recepty wiec krzyk obruszonych w ogole jest dla mnie nie zrozumialy. Na wszystkich forach ktos ma pytania i ludzie odpowiadajå opisujåc swoje spostrzezenia to zaraz po rozpoczeciu leku albo po zmianie farmaceutyku.

Ludzie så dziwni :bezradny:

Zamiast byc wdziecznym za opinie i probowac przedyskutowac przykladowy lek z lekarzem to zaraz baty sie pojawiajå na forum. Ech.... samo zycie...

 

kasiątko

zajefajny piesio na Twoim awatarze, to chyba cocker-spaniel ?

Ja mam dwa sznaucerki miniaturowe Happy i Hipp, jeden srebrno-czarny a drugi pieprz i sol.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slam, aha no to jak wejdziesz na 40mg na pewno ci pomoże , czasem 20mg może za mało , ja tam złego słowa nie powiem na ten lek

 

-- 27 gru 2013, 23:14 --

 

nova_2013, to cię powitam oficjalnie, lek masz dobry z tego co widzę, yoga i te metody relakacji w moim przypadku okazały się bzdurą, ale zwykły sport jak najbradziej terapia i zmiana nastawienia do życia to u mnie daje rezultat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×