Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

ladywind, talent do marudzenia to też talent ;):?: Ja mam takie głupie talenty( choć to raczej nie talent tylko połączenie zainteresowania i specyficznej pamięci) że znam prawie wszystkie stolice świata, wielokrotnie więcej dat historycznych i danych statystycznych od przeciętnych ludzi itp ale w życiu to się przydaje zwłaszcza w czasach google. Natomiast mam kiepską pamięć do języków obcych( z wyjątkiem słówek) i nigdy w życiu nie potrafiłem się nauczyć wiersza czy piosenki.

 

Widzisz masz talent do rzeczy które tu opisales do języków obcych nie masz ,bo nie można być dobrym we wszystkim ,ja np kompletnie nie mam głowy do dat czy statystyki , naprawdę nie wkrecaj sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Wiesz, że miałem Cię o to teraz pytać? Wiedziałem, że miałeś takie jazdy. Masz mega wkrętkę w głowie, musisz to rozpie*dolić, bo to Twoje myślenie to pie*dolona iluzja, zakrzywiająca rzeczywistość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

typowe zachowanie moich rodziców... będę musiał w sylwestra zawieść ich do cioci, czekać i pózniej przywieść do domu. ZABIJCIE MNIE

 

wczoraj się zgodziłem bo zapytali czy ich zawiozę to myślałem że zaraz sobie wrócę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2, a może najwyzszy czas zmienić priorytet życia? Zapewne nie zainteresowało ją w nim to, że nie może znaleźć dziewczyny, jest samotny, itd. Wrzuć na luz, a dziewczyna sama się znajdzie.

Ech,wiem,zmieniłem priorytety.Myśle o studiach głownie,chce wyzdrowieć,zmienić swoje życie na przyjemniejsze.Ale mimo wszystko nie umiem do końca wrzucić na luz,czuję że jak przestanę się tym przejmować to już na zawsze będę sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Wkurza mnie, że nie mogę się od tygodnia zmobilizować do czytania książek do egzaminu. A miałam całe święta przeznaczyć na czytanie i nadrabianie zaległości wynikających z lenistwa? depresji? czegoś innego? Ten stos książek sam się nie przeczyta, a to tylko niewielki ułamek wszystkich lektur... kwasny.gifmutny.gif

Dlaczego muszę być takim cholernym leniem i nieudacznicą?! wallbash.gif Cały czas bym tylko spała albo nic nie robiła... kwasny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiercionauta, znając moje szczęście, to kiedy taka książka by powstała i została wydana to orzeklibyście że się sprzedałem, rozpoczęlibyście bojkot a może nawet jakieś publiczne palenie by się odbyło :D Książek palenie, znaczy ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, uwielbiam sposob w jaki opisujesz swoje obserwacje codziennosci :D Chyba jak pisze Śmiercionauta, trzeba zaczac to spisywac zeby nie zginelo

Jest zakładka "moje posty" w profilu użytkownika, może po mojej śmierci, jak u innych sław pisarskich, ktoś zasiądzie wyławiać ze stosu śmieci co wartościowsze fragmenty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poruszyłeś ciekawą sprawę... ciekawe jak będą wyglądać s przyszłości prawa autorskie dotyczące postów przyszłych sław, prezydentów, naukowców. :P

Mój wypaczony umysł już zaczął rozpatrywać inną stronę tego zjawiska: ile w przyszłości polityków będzie szantażowanych odgrzebanymi z otchłani internetu wpisami typu "bambusy do Afryki" pisanymi zanim z ulicznej bandy trafili do mafii salonowej :D Ile pań będzie szantażowane zdjęciami z "kaczym dziobem"..? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×