Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

aloooo :papa: wrocilam z rosska i z biedrony . obkupilam sie w activie i inne szpeja :mrgreen:

 

-- 27 gru 2013, 12:12 --

 

ladywind, :***** ja nbie pracuje teraz ogolnie , niestety ale zaczyna szukac cos dorywczego od stycznia < na wiosne chce isc , moze juz mi sie moj stan polepszy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hej

 

-- 27 gru 2013, 12:27 --

 

PJT, nie znamy się, mnie sprowadzają zaburzenia depresyjno-lękowe, lęk przed kontaktem z ludźmi, który moim zdaniem pojawił się po leku, ale według psychiatry to niemożliwe i dalej każe mi brać to samo. Uparł się, podejrzewam go o związki z branżą farmaceutyczną, bo inaczej tak by się nie upierał. A co z tobą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiet się o wiek nie pyta :P

 

Oryginalnego mi niby nie zalecił ale czemu by się niby trzymał od ponad 6 miesięcy tego leku, gdy on mi nie pomaga, jestem moim zdaniem w stanie gorszym niż byłam, bo przed rozpoczęciem leczenia, nie miałam myśli samobójczych, mogłam normalnie pracować, wychodziłam z inicjatywą do ludzi. Teraz nie mam chęci do niczego, nawet do życia, boję się ludzi, czuję nawet lęk, niepokój przed swoimi znajomymi, czy rodziną :(

 

-- 27 gru 2013, 12:43 --

 

tosia2, czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiet się o wiek nie pyta :P

 

Oryginalnego mi niby nie zalecił ale czemu by się niby trzymał od ponad 6 miesięcy tego leku, gdy on mi nie pomaga, jestem moim zdaniem w stanie gorszym niż byłam, bo przed rozpoczęciem leczenia, nie miałam myśli samobójczych, mogłam normalnie pracować, wychodziłam z inicjatywą do ludzi. Teraz nie mam chęci do niczego, nawet do życia, boję się ludzi, czuję nawet lęk, niepokój przed swoimi znajomymi, czy rodziną :(

to z ciekawosci z jakiej firmy Ci ten lek przepisuje ?

Wiesz gdyby ktoś mnie tak traktował to bym zmienił lekarza, nie wyobrazam sobie takiej sytuacji w moim leczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, przepisuje mi alvente

 

Wiesz gdyby ktoś mnie tak traktował to bym zmienił lekarza, nie wyobrazam sobie takiej sytuacji w moim leczeniu

 

no, tak, tylko jak sobie pomyślę, że znów będę musiała o tym wszystkim opowiadać, od początku przez wszystko przechodzić, to sobie myślę, że może ta wenlaflaksyna w końcu jakoś pozytywnie na mnie zadziała. Może to też po części moja wina, bo lekarz nic o myślach samobójczych nie wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×