Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

nie tylko na dyskotece można być skurwielem, przykładowo w bibliotece można oddać książkę z powyrywanymi kartkami i nie zapłacić kary.

 

:mrgreen:

 

ZUO level hard!

 

ale wychodząc rzucić rozbrajający uśmiech bibliotekarce i zaprosić ją na kawę :P

 

tak to się robi, drodzy panowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no już to chyba pisałem kiedyś, że kobieta jedna mi mówiła, najlepiej aby facet był skurwielem dla wszystkich na zewnątrz, a dla mnie czuły i opiekuńczy.
Taki bad boy o gołebim sercu to mit i sciema, jeden z z motywów popkultury, w realu niewystepujący. Ale wielu kolesi na takiego pozuje a laski marzą że spotkaja wcielenie Jamesa Bonda ;) jest to równie naiwne jak wiara w księcia na białym koniu ze złotym ujem 8)

Mawiają, że UFO nie istnieje a niektórzy widzieli... :bezradny:

Bo to właśnie przez te pierdolone bajki o księżniczkach i księciach mam tak zrytą psychikę. Żałuje , że dane mi było oglądać ten cały szajs, który wprowadza w błąd biedne głupiutkie dzieciaczki. I przez to jest depresja, nerwica i inne gówno. Jednym słowem zawód. Jestem zawiedziona życiem przez to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet,

Taki bad boy o gołebim sercu to mit i sciema, jeden z z motywów popkultury, w realu niewystepujący. Ale wielu kolesi na takiego pozuje a laski marzą że spotkaja wcielenie Jamesa Bonda ;) jest to równie naiwne jak wiara w księcia na białym koniu ze złotym ujem

 

No to jest chyba najczęstszy motyw faceta w filmach:

Robert De Niro w kultowym filmie gorączka, Bruce Wiliis w ostatnim sprawiedliwym, John Statham w prawie każdym.

 

myślę, że tylko na początku jest to możliwe, bad boy się nagnie tymczasowo, a później wraca do starego trybu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to właśnie przez te pierdolone bajki o księżniczkach i księciach mam tak zrytą psychikę. Żałuje , że dane mi było oglądać ten cały szajs, który wprowadza w błąd biedne głupiutkie dzieciaczki. I przez to jest depresja, nerwica i inne gówno. Jednym słowem zawód. Jestem zawiedziona życiem przez to.

 

tumblr_l9nr2dJnGd1qcsw1eo1_1280.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet,

Ale wielu kolesi na takiego pozuje a laski marzą że spotkaja wcielenie Jamesa Bonda

 

przynajmniej częsć tych badboyów rzeczywiście jest takich, znałem jednego co się zabujał i nie kłamał, bo po rozmowie przez telefon ze swoją wybranką, mówił do siebie o niej, czułymi słowami.

jednak faktycznie szybko mu przeszło i po krótkim czasie nie mówił tak ani do siebie ani do niej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to mam uraz straszny do "karków". To nie przez to ,że mam taki kaprys tylko przez.. przeszłość.

 

Jeśli chodzi o wygląd faceta to najlepszy jest po prostu proporcjonalny.

 

Karkówka jest dobra tylko na grilla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet,
Ale wielu kolesi na takiego pozuje a laski marzą że spotkaja wcielenie Jamesa Bonda

 

przynajmniej częsć tych badboyów rzeczywiście jest takich, znałem jednego co się zabujał i nie kłamał, bo po rozmowie przez telefon ze swoją wybranką, mówił do siebie o niej, czułymi słowami.

jednak faktycznie szybko mu przeszło i po krótkim czasie nie mówił tak ani do siebie ani do niej...

A ja nie wierzę w żadną miłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko na dyskotece można być skurwielem, przykładowo w bibliotece można oddać książkę z powyrywanymi kartkami i nie zapłacić kary
To kwintesencja macho, kobiety skrycie fantazjują o takim draniu :105:

 

A na serio to nie ma sie co łudzić, ze jakiś koleś jest nieuczciwy czy agresywny, a wobec swojej kobiety psyche mu się nagle bedzie zmieniać cudownym sposobem o 180 stopni :? co do bycia "hot" to pewnie chodzi o testosteron i wieksza ochote na seks ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do bycia "hot"

 

Czekajcie...

Gorąco

poparzenia.

twoface.jpg

Wedle tej definicji,gość jest cholernie hot.

tzn był,trochę ostygł,ale jednak 8):mrgreen:

 

Ten jest na prawdę HOT!

 

i-kostium-hot-dog-7104.jpg

 

Patrzcie jaką ma parówkę!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru,

jetodik, ja głupi matoł jestem. I tak nie zrozumiem.

 

właśnie w filmie nie ma nic do rozumienia bez fabuły jest to arcydzieło.

 

 

Kokojoko,

No, jak nie??? A Trybson? Gorący bad boy!

 

bardzo dobry przykład na załączonym filmiku widać, że to rzeczywiście działa :smile:

 

 

 

Śmiercionauta, dużo jeszcze nie dodałem Linda również grał takiego w psach.

Dorociński w ogrodach Luizy - klasyczny przykład czułego skurwiela, choć w filmie 'Róża' grał faceta na którym można się wzorować.

 

 

bittersweet,

 

To kwintesencja macho, kobiety skrycie fantazjują o takim draniu

się śmiejesz, ale macho tkwi w szczegółach, np. gromki śmiechem Trybsona i wiele więcej nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×