Skocz do zawartości
Nerwica.com

KODEINA 4 lata nalogu


Zoltan

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, no to rzeczywiście sporo, aczkolwiek ja podczas ciągu brałam ponad 2000mg bo po morfinie i fentanylu strasznie wzrosła mi tolerancja, więc mozna jak widac brac jeszcze więcej, to jest okropny nałóg, mam nadzieję ze udasz sie na terapię, nie odwlekaj tego :? TRZYMAM KCIUKI ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze zastanawiało, skąd brałyście tyle kasy, coby walić czasem nawet i po tych 10-15 "Antidoli 15" ( koszt ponad 100 zł) dziennie :P Z bogatych rodzin pochodzicie , czy jak ? :D Bo raczej tych przysłowiowych kutachów na dworcu za paczkę "Antka" opierdalać, nie opierdalałyście ? :D Nie żebym miał "ból dupy", że akurat mnie by nie było stać, czy coś ;) Heh, na Waszym miejscu już dawno przerzuciłbym się na przepłuczki z maku (PST), albo wjebał się w morfinę i.v. z przerabianych tabletek, czy tam nawet i acetylowaną z nich heroinę :P A po opium wczesnym, czy dajmy na to po tą legendarną słomę makową z Czech późnym latem, to już na bank bym się wybrał ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze zastanawiało, skąd brałyście tyle kasy, coby walić czasem nawet i po tych 10-15 "Antidoli 15" ( koszt ponad 100 zł) dziennie :P Z bogatych rodzin pochodzicie , czy jak ? :D Bo raczej tych przysłowiowych kutachów na dworcu za paczkę "Antka" opierdalać, nie opierdalałyście ? :D Nie żebym miał "ból dupy", że akurat mnie by nie było stać, czy coś ;) Heh, na Waszym miejscu już dawno przerzuciłbym się na przepłuczki z maku (PST), albo wjebał się w morfinę i.v. z przerabianych tabletek, czy tam nawet i acetylowaną z nich heroinę :P A po opium wczesnym, czy dajmy na to po tą legendarną słomę makową z Czech późnym latem, to już na bank bym się wybrał ;)

Jestem pracoholiczką :D Mam dwa etaty. Na serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, o bOsZ !!! :hide: Nie dość, że ćpunka, to jeszcze i pracoholiczka :D No ale przynajmniej z tych opiowraków nie jesteś ;)

 

Gdybym był złośliwym degeneratem, z racji Twego rozpoczętego detoksu, zapytałbym się, czy bardzo cieknie Ci już z dupy ? xD - albo o coś w tym stylu :D Wiem, wiem - loperamid i już nie cieknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo wjebał się w morfinę i.v. z przerabianych tabletek,[/quot]Panicznie boję się IGIEŁ!!!!

Tabletki żarłam na potęgę.

 

-- 26 gru 2013, 21:29 --

 

siostrawiatru, o bOsZ !!! :hide: Nie dość, że ćpunka, to jeszcze i pracoholiczka :D No ale przynajmniej z tych opiowraków nie jesteś ;)

 

Gdybym był złośliwym degeneratem, z racji Twego rozpoczętego detoksu, zapytałbym się, czy bardzo cieknie Ci już z dupy ? xD - albo o coś w tym stylu :D Wiem, wiem - loperamid i już nie cieknie ;)

No może ja tępa jestem i ćpunka ze mnie kiepska, ale za cholerę nie rozumiem tego co napisałeś. I wiesz co? Chyba mi się nawet dyskutować o tym nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się wyjść tylko zazwyczaj się wraca.U mnie powrót nastąpił po 3 latach i zarzucam po 2-3 razy w tygodniu od miesiąca.A powiedziałem sobie "a wezme raz zobacze jak to było" bez większych ciągów niż dwudniowe póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam słabą wolę :( Boję się ,że już nigdy nie będę "czysta". Będę tylko zmieniać używki aż w końcu przedawkuję i do piachu..

siostrawiatru, nie rzucisz tego od tak, potrzebna jest ciężka praca, no i porządna terapia.

 

 

Da się wyjść tylko zazwyczaj się wraca.

pacz, z całym szacunkem, ale pieerdolisz głupoty, jeżeli będziesz tak mówić to napewno do tego wrócisz, dla mnie to co piszesz jest jedynie usprawiedliwieniem ;) znam osoby które nie ćpają np. 20 lat i szczerze wątpię, żeby do tego wróciły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×